ژانویه 21, 2021 By haminp 0

موضع پوهانگ در مورد بیانیه گروه هنر پوهنگ

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] به رسمیت شناختن عملکرد کار کوتاه مدت (10: 00-12: 15) برای دهه ها

از 8 ژوئن تا 11 آگوست سال گذشته ، 3 بار کار عادی اطلاع داده شد و 10 هفته (50 روز) از مشق شب و 5 هفته (25 روز) از کار توزیع شده برای تقویت اقدامات پیشگیرانه در برابر بیماری های واگیر در آن زمان استفاده شد. علیرغم قصد برای رعایت ساعات کار عادی مشخص شده در این مصوبه برای مدت زمان مشخصی ، به دلیل عدم تمرین و مهارتهای بهبود یافته برای یک دوره ، نقض قوانین سرویس عقاید شهرداری باشگاه برای 110 عضو تا 43 سال خارج شود روز بدون اطلاع

مشخص شد که عادی سازی ساعات کار در شهر اقدامی برای ارتقا مهارت های اعضا و مطابقت با قوانین خدمات است و به منظور ایجاد مزاحمت برای اعضا نیست.

به ویژه ، این شهر گفت كه قرار دادن فقط موقعیت های اعضا در پشت وضعیت اضطراری تاج 19 و جدی بودن اعتبارات مالی شهر برای عادی سازی گروه هنری این شهر مفید نیست و نیاز به یك روند ارتباطی و گفتگوی برنده را ابراز داشت. . .

نتیجه ارزیابی منظم ناعادلانه است و موضوع لغو (4 نفر) مجدداً پاسخ نمی دهد

هر دو سال یک ارزیابی منظم برای بررسی صلاحیت تیم هنری شهرداری و مشارکت مجدد برگزار می شود. در پایان ماه اکتبر سال گذشته ، یک ارزیابی منظم انجام شد و بر اساس 30 امتیاز (20 امتیاز برای سفر به محل کار ، 10 امتیاز برای استخدام) و 70 امتیاز برای اجرای عملی ، 47 عضو با نمره کل زیر 70 ظاهر شدند. – چند نکته منوط به راه اندازی مجدد است ، که منجر به وضعیتی می شود که در آن انتظار وقفه جدی در کار گروه هنری وجود دارد.

بر این اساس ، این شهرستان تصمیم گیری را با بحث در مورد کمیته مدیریت گروه هنری مطابق با این مصوبه مطلوب دانست و در نتیجه اعضای با نمره عملی 70 امتیاز یا بیشتر از 47 مجدداً جذب و چهار عضو بدون تدابیر تعیین تکلیف شدند. لغو این اقدامی بود که به آنها امکان می داد از اعضا استفاده کنند. این روند تسکین بود ، نه اخراج ، اما اعضا با این موضع که نمی توانند به شعر اعتماد کنند ، به یک کنفرانس مطبوعاتی آمدند.

انتصاب ویژه برای مدیر هنری و رهبر ارکستر سمفونیک شهرداری و مسائل با حقوق بالا

سو of ظن در انتصاب ویژه مدیر هنری و رهبر ارکستر سمفونیک شهرداری بی دلیل است و این شهر یک روش اداری عادی را که با بحث و تصمیم کمیته شهرداری برای کار گروه به پیشنهاد مدیر شهرداری (معاون شهردار) طبق ماده 6 تعیین شده است ، انجام داده است. دستورالعمل مربوط به نصب و راه اندازی گروه هنری شهرداری پوهانگ. انجام شده.

در حال حاضر رهبر ارکستر سمفونیک نوازنده ای مشهور در جهان به نمایندگی از کره است که در رشته آهنگسازی و کارگردانی در دانشگاه ملی سئول ، جولیارد و کالج موسیقی منس فعالیت می کند و ارکستر سمفونیک جدید ، بوچئون پیل را تحویل گرفت و به بهترین ارکستر کره تبدیل شد. در جهان. علاوه بر این ، وی پس از 33 سال خدمت به عنوان استاد دانشگاه ملی سئول ، اکنون استاد افتخاری است.

شهر پوهانگ رهبر جدیدی را به عنوان مدیر هنری و رهبر ارکستر گروه هنری شهرداری منصوب کرده است که از سال 2014 به مدت پنج سال خالی است و این گزینه نوآورانه برای بهبود ظرفیت موسیقی سمفونی شهرداری محسوب می شود. ارکستر ، برای رشد به بهترین ارکستر سمفونیک و ارائه اجراهای با کیفیت به شهروندان.

اتحادیه گروه هنری ادعا می کند حقوق سالانه رهبر ارکستر بیش از حد است ، اما با توجه به اینکه حقوق سالانه اعضا نزدیک به 130 میلیون نفر است که در صورت تبدیل ساعت کاری اعضا به 8 ساعت ، حقوق اعضا کم نیست.

اصرار بر اینکه قرارداد جمعی از زمان ایجاد اتحادیه در سال 2006 منعقد نشده است.

موضع پوهانگ این است که شهر پوهانگ نمی تواند ادعا کند که اتحاد گروه هنری شهرداری یک قرارداد جمعی منعقد نکرده است. مذاکرات در سطح کار از سال 2007 پایدار بوده و مذاکرات در سطح کار به دلیل حادثه با کرونا 19 از مارس 2020 به حالت تعلیق درآمده است. با این حال ، در سال های 2012 ، 2015 و 2018 تلاش های فعالی برای بهبود سطح انجام داد. برای رفاه حال اعضا با امضای توافق نامه افزایش دستمزد ، معادل معاملات عمومی.

در شهر پوهانگ ، با توجه به وضعیت مالی و شرایط کار ، ما متعهد به مذاکره جمعی در مورد خواسته های اتحادیه گروه های هنری هستیم.

اصرار بر این که این یک طرفه پرهیز از شعر است ، نتیجه عدم گفتگو برای درک متقابل و رفاه متقابل است ، نه یک مشکل از یک طرف.

شرایط مالی شهر جدی است و باید سریع تصمیم گیری شود.

وقتی مالیات کمک هزینه محلی کاهش می یابد ، دولت شهر بسیار جدی می شود. برای بازسازی جمعیت 510،000 نفری ، این شهر درگیر دریافت آدرس های پوهانگ به عنوان کارمندان شرکت ها ، دانشجویان و سربازان است و 80 میلیارد اوراق قرضه برنده را برای پوشش بودجه ناکافی صادر می کند. از بین اعضا ، 75 نفر (4/56 درصد) اعضای ساکن خارج از ساختمان هستند و لازم است سریع بررسی شود که آیا آنها برای یک گروه هنری که سالانه 7.1 میلیارد درآمد کسب کرده هزینه می کنند ، بسته شده اند یا نه.

ما امیدواریم که بتوانیم جایگاه شعر را درک کنیم تا بتوانیم علی رغم شرایط سخت مالی ، نمایشهای کلاسیک و روحیه هنری با کیفیت بالا را در اختیار شهروندان قرار دهیم و برای فعالیت گروه هنری در حال توسعه شهرداری آینده تلاش کنیم.

[ad_2]