فوریه 1, 2021 By haminp 0

موسسه آموزش فرهنگ حمل و نقل داژئون “آموزش توان بخشی کارگران حمل و نقل تا سال 2021” را انجام می دهد.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] موسسه آموزش فرهنگ حمل و نقل داژئون اعلام کرده است كه از 3 فوريه در سال 2021 آموزش پشتيباني فني را براي مسافران و شركت هاي حمل بار انجام خواهد داد.

این آموزش پشتیبانی غیرحضوری فنی برای کارگران حمل و نقل در وب سایت موسسه آموزش فرهنگ حمل و نقل Daejeon موجود است (www.dtcc.or.kr) 350 نفر از کارگران حمل و نقل می توانند با درخواست پیش رزرو برای هر دوره آموزشی شرکت کنند و 62 بار آموزش پشتیبانی از مسافر و حمل بار از طریق آموزش آنلاین تا پایان سال جاری انجام می شود.

علاوه بر این ، امسال ، با تقویت اقدامات فاصله ی اجتماعی برای جلوگیری از عفونت تاج ، 19 و در سال گذشته به عنوان آموزش غیرحضوری ارتقا یافت. در م Instituteسسه آموزش فرهنگ حمل و نقل ، آموزش چهره به چهره از طریق آموزش ویدئویی آنلاین در زمان واقعی برای بهبود کیفیت محتوای آموزشی انجام می شود.

مطابق قانون فعلی ، مسافران و کارگران باری موظفند حداقل 4 ساعت آموزش تعمیر و نگهداری را هر سال یا هر سال دیگر بگذرانند ، بسته به دوره تصادفات صفر و بدون مجازات.

آموزش حضوری در رایانه (با دوربین عکس) و تلفن همراه موجود است. برای سوالات در مورد آموزش حمل و نقل ، با وب سایت آموزش آموزش حمل و نقل Daejeon تماس بگیرید (www.dtcc.or.kr) و تلفن ثابت (042-250-1432 ~ 4).

[ad_2]