می 20, 2021 By haminp 0

موارد فعال امروز تاج در جامو کشمیر 20 مه 2021 – هرج و مرج تاج: 4169 نفر جدید مبتلا ، 67 بیمار در 24 ساعت در جامو و کشمیر کشته شدند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در پنجشنبه ، 20 مه 2021 ساعت 11:01 بعد از ظهر IST

به طور انتزاعی

میزان عفونت کرونر در ایالت مشاهده نمی شود. این عفونت به سرعت در منطقه سرینگر جامو و کشمیر گسترش یافت. در همان زمان ، عفونت به سرعت به روستاها منتقل شد.

ویروس تاج در جامو و کشمیر
– عکس: عمار یولا

اخبار را بشنوید

در 24 ساعت گذشته ، 4169 عفونت جدید در منطقه اتحادیه جامو و کشمیر گزارش شده است. از این تعداد 1518 مربوط به لشکر جامو و بقیه از لشکر کشمیر است. علاوه بر این ، 67 بیمار نیز بر اثر عفونت درگذشتند. خبر خوب در میان همه اینها این است که 4042 بیمار پس از بهبودی به خانه خود بازگشته اند.

فردی که در دهکده Mathwar Ahnur در بخش جامو زندگی می کند در اثر عفونت با کوید درگذشت. این بیمار 70 ساله از چند روز گذشته در بیمارستان بستری است. جسد در روز جمعه تحت پروتکل کوید زیر نظر دولت سوزانده شد. فقط چند نفر از اعضای خانواده در این پرونده حضور داشتند. در همان زمان ، در آزمایش آزمایش کووید در این منطقه ، از 766 مورد ، 27 فرد آلوده جدید کشف شد. هشت فرد آلوده نیز در دهکده مرزی گدال پیدا شدند.

دولت جامو و کشمیر برای کنترل شیوع اپیدمی تاج در روستاها یک مرکز پنج تختخوابی کوید در سطح پنچایات ایجاد می کند. سرهنگ دوم مانوج سینها دستوراتی را برای معاونین کمیسار از همه مناطق صادر کرد. مقدار یک روپیه لاکی توسط طرح توسعه منطقه برای مرکز مراقبت کوید تحریم شده است. همچنین هر مرکز دارای امکانات اکسیژن در یک تخت خواهد بود. این مراکز به عنوان نجات دهنده برای بیمارانی که از روستا می آیند فوراً عمل می کنند.

کیت پزشکی لازم نیز در مرکز موجود خواهد بود. در مجموع 2700 پنچای در این کشور وجود دارد که از این تعداد 1270 مورد در بخش جامو و 1430 مورد در بخش کشمیر وجود دارد. مراکز مراقبت از کوید در سطح پنچایات برای خانواده هایی که فضای کافی برای جدا نگه داشتن بیمار کوید در خانه ندارند استفاده خواهد شد.

ستوان فرماندار گفت: اداره بهداشت از منابع موجود برای ارائه درمان اساسی بیماران جدی در سطح پنچایات استفاده خواهد کرد. Panchayats برای ایجاد یک مرکز انزوا از این مقدار Rs 1 لک استفاده خواهد کرد. این مبلغ برای تأسیساتی مانند متمرکز کننده اکسیژن ، تختخواب ، توالت ، کیت های پزشکی ، پزشکی از راه دور و غیره هزینه خواهد شد.

همچنین بخوانید – فرشته: جوان ها با دیدن عکس هایی که به آنها افتخار می کنند ، زندگی خود را با بازی در زندگی نجات دادند

همچنین بخوانید – نامه به نخست وزیر: 15 عضو احزاب سیاسی را از ناحیه کرونا جدا کنید ، بدانید چه کسی این پیشنهادات را ارائه داده است

با جزئیات

در 24 ساعت گذشته ، 4169 عفونت جدید در منطقه اتحادیه جامو و کشمیر گزارش شده است. از این تعداد 1518 مربوط به لشکر جامو و بقیه از لشکر کشمیر است. علاوه بر این ، 67 بیمار نیز بر اثر عفونت درگذشتند. خبر خوب در میان همه اینها این است که 4042 بیمار پس از بهبودی به خانه خود بازگشته اند.

فردی که در دهکده Mathwar Ahnur در بخش جامو زندگی می کند در اثر عفونت با کوید درگذشت. این بیمار 70 ساله از چند روز گذشته در بیمارستان بستری است. جسد در روز جمعه تحت پروتکل کوید زیر نظر دولت سوزانده شد. فقط چند نفر از اعضای خانواده در این پرونده حضور داشتند. در همان زمان ، در طی آزمایش Kovid در منطقه ، از 766 مورد ، 27 نفر آلوده به این ویروس پیدا شد. هشت فرد آلوده نیز در دهکده مرزی گدال پیدا شدند.

دولت جامو و کشمیر برای کنترل شیوع اپیدمی تاج در روستاها یک مرکز پنج تختخوابی در سطح Panvid ایجاد خواهد کرد. سرهنگ دوم منوج سینها دستوراتی را برای معاونین کمیسار از همه مناطق صادر کرده است. مقدار یک روپیه لاکی توسط طرح توسعه منطقه برای مرکز مراقبت کوید تحریم شده است. همچنین هر مرکز دارای امکانات اکسیژن در یک تخت خواهد بود. این مراکز به عنوان نجات دهنده برای بیمارانی که از روستا می آیند فوراً عمل می کنند.

کیت پزشکی لازم نیز در مرکز موجود خواهد بود. در مجموع 2700 پنچای در کشور وجود دارد که شامل 1270 مورد در بخش جامو و 1430 مورد در بخش کشمیر است. مراکز مراقبت از کوید در سطح پنچایات برای خانواده هایی استفاده می شود که فضای کافی برای جدا نگه داشتن بیمار کوید در خانه ندارند.

سرهنگ دوم گفت: بخش بهداشت از منابع موجود برای ارائه درمان اساسی بیماران جدی در سطح پنچایات استفاده خواهد کرد. Panchayats از این مقدار لاک الکل Rs 1 برای ایجاد یک مرکز جداسازی استفاده خواهد کرد. این مبلغ صرف تأسیساتی مانند متمرکز کننده اکسیژن ، تختخواب ، توالت ، کیت های پزشکی ، پزشکی از راه دور و موارد دیگر می شود.

همچنین بخوانید – فرشته: سربازان جان خود را نجات دادند ، در زندگی خود بازی کردند ، با دیدن تصاویر ، احساس غرور می کنند.

همچنین بخوانید – نامه به نخست وزیر: در جنگ 15 عضو احزاب سیاسی را از تاج خارج کنید ، بدانید چه کسی این پیشنهادات را ارائه داده است

[ad_2]