ژانویه 20, 2021 By haminp 0

من احساس مسئولیت اجتماعی می کنم نه پول ، بنابراین می خواهم تا پایان کار ماسک خوب عمل کنم!

[ad_1]

[포항타임뉴스 = 이지연 기자] در دوران پس از تاج ، ماسک ها اکنون از زندگی روزمره همه شهروندان جدا نیستند. در ابتدای تاج در هنگام بحران با ماسک و کمبود صحبت و ناراحتی زیادی وجود داشت ، اما اکنون عرضه بازار تثبیت شده است و اکثر مردم می توانند به راحتی ماسک بگیرند. با این حال ، هنوز علاقه زیادی به ماسک وجود دارد ، زیرا بسیاری از مقامات محلی در تلاشند تولیدکنندگان و تولیدکنندگان ماسک را جذب کنند. همچنین در منطقه ما شرکتی وجود دارد که در زمینه تولید ماسک و مشاوره تجهیزات تخصص دارد ، بنابراین ما به صورت حضوری ملاقات کردیم. س andال و پاسخ با جوان کیم ، مدیر عامل GEM دنبال می شود.

ابتدا لطفاً مختصراً درباره GM معرفی کنید.

-شرکت ما با شرکت های مختلف توزیع و بازرگانی از جمله تولید ماسک معامله می کند. در مورد ماسک ، در حالی که در قسمت فروش کار می کردم ، شرکت ها یا آشنایانی که با آنها کار کرده ام از مشکلات شکایت داشتند و اغلب از من س askedال می کردند ، بنابراین من شروع به کار کردم طوری که انگار تحت فشار هستند. وقتی نوبت به مبدل کاری می رسد ، بسیاری از مردم فکر می کنند که آنها شروع به درآمدزایی کردند ، اما من این کار را شروع کردم زیرا احساس مسئولیت اجتماعی کردم نه پول من واقعاً می خواستم از افرادی که نمی توانند ماسک بگیرند ، ماسک بگیرم. “

△ در حال حاضر چه ماسکی تولید می کنید؟

-ماسک هایی که در اینجا در Geoncheon ، Gyeongju ساخته می شوند ، بیشتر ماسک های یکبار مصرف دندان هستند. همچنین یک کارخانه در مجتمع صنعتی Daegu Seongseo وجود دارد که در آن ماسک های KF تولید می کنند. امسال ، برای اتحاد کارخانه در پوهانگ ، بدنبال زمینی هستیم که دارای صد انفجار باشد. هنگامی که من برای اولین بار کار ماسک را شروع کردم ، سعی کردم به طور موقت ادامه دهم ، اما از آنجا که درخواست های زیادی برای تحویل و پشتیبانی فنی وجود دارد ، ما قصد داریم به یک سایت مجهز برویم و آن را به طور سیستماتیک تولید کنیم.

ارائه شده آیا پشتیبانی فنی و همچنین تولید ارائه می شود؟

بله ، اگرچه ممکن است از نظر اندازه کوچک به نظر برسیم ، اما در روزهای ابتدایی ما از طریق اطلاعات با دانش فنی در سئول تجارت می کردیم ، بنابراین درخواست های زیادی برای پشتیبانی فنی تجهیزات ماسک از مکان های مختلف مانند انجمن ماسک Daegu وجود دارد. در حقیقت ، موارد بسیاری وجود دارد که شرکت ها از تاج رنج می برند و بدون دانش فنی ، تجارت خود را تعطیل می کنند. سعی می کنم این خطر را کاهش دهم. در حقیقت ، ما ماسک مدارس و ارتش را تأمین می کنیم ، اما تهیه ماسک بدون فناوری برای چنین نهادهای عمومی دشوار است.

من شنیده ام که شما با توزیع رایگان ماسک به گروه های آسیب پذیر مانند افراد مسن ، کودکان و معلولان کارهای خوبی انجام می دهید.

هدف نهایی من ایجاد یک مدرسه ، یک بنیاد آموزشی یا یک بنیاد اجتماعی است. تبعیض هنوز در بسیاری از بخشهای جامعه وجود دارد و وقتی من به عنوان یک تاجر همکار زندگی می کنم ، اغلب تعصبات ، تعصبات و تبعیض عمیق جامعه کره را احساس می کنم. به نظر من در کلاسهای سخت هم همینطور. علاوه بر این ، ماسک ها کالایی است که قبلاً نباید برای افراد دشوار در نقطه کور تامین اجتماعی خریداری شود و بسیار سنگین است که هر روز جایگزین آن با ماسک جدید می شود. بنابراین ، برای کمک به کمی ، من اهدا را شروع کردم.

حتما شما به عنوان یک تاجر کره ای در این زمینه مشکلات زیادی را تجربه کرده اید. آیا آخرین سوالی دارید که بخواهید بپرسید؟

-می خواهم از شما بخواهم فقط یک کار انجام دهید. از این گذشته ، هموطنان ما فقط مردم عادی با ریشه های یکسان هستند. من امیدوارم که دیدگاه تحریف شده ورود به کشور دیگری و تلاش برای پرداخت تنها برای اهداف مالیاتی از بین برود. من قبلاً وارد کره شده ام و پس از 18 سال کار خود را شروع کردم. من دوست دارم شما را به عنوان همسایه ای ببینم که به طور عادی با خانواده اش در کره زندگی می کند. برای افزایش آگاهی ، نیرویی ضعیف است ، اما من باید تمام تلاشم را بکنم. ما معتقدیم که اگر با دادن زندگی زندگی کنیم ، صداقت ما روزی کار خواهد کرد.

[ad_2]