ژانویه 6, 2021 By haminp 0

“من اجازه دادم فرزندم مرخصی بگیرد” توییت پاسخ شما چیست؟ مشکلی نیست؟ مصاحبه با وزارت آموزش و پرورش: اخبار J-CAST

[ad_1]

با ادامه انتشار ویروس کرونر جدید ، تعداد زیادی پست در توییتر وجود دارد که تصدیق می کنند کودک “به طور داوطلبانه زندانی شده است”.

به نظر می رسد شرایط مختلفی به خانواده بستگی دارد ، اما برخی از افراد نگران تأثیر بر عملکرد مدرسه و رشد اجتماعی هستند. پاسخ را از وزارت آموزش و پرورش خواستم.

  • آیا تعداد

    آیا تعداد “تعطیلات داوطلبانه” در حال افزایش است؟ (عکس یک تصویر است)

  • آیا تعداد

در بعضی موارد ، پسر می خواست از مادر باردار خود مراقبت کند

این زمانی بود که پسرم در کلاس های پایین دبستان از بازی های آنلاین با دوستانش لذت می برد. من متوجه شدم که بسیاری از دوستانم حتی در مورد کرونا به مراکز خرید ، مراکز تفریحی و خانه پدربزرگ و مادربزرگ در خارج از استان می رفتند.

سپس پسر ناگهان گفت: “آیا باید به مدرسه بروم؟” این همان چیزی است که مادرم در 6 ژانویه 2021 به J-CAST News گفت.

“اگر آن را به مادرم انتقال دهم ، نگران نوزاد و بیمار بیمار مادرم هستم.”

پسر همچنین نگران بود مادرش باردار باشد و شغل پزشکی داشته باشد. در پاسخ به این شکایت ، مادر تصمیم گرفت که از مراسم افتتاحیه 7 به طور داوطلبانه مدرسه را تعطیل کند.

در واقع پسرم پس از تعطیلات تابستانی در مجموع 20 روز در مدرسه غایب است. در آن زمان ، من همچنین فهمیدم که دوستی دارم که در اوبون بیرون آمده است. سپس ، هنگامی که او به مدرسه رفت ، در مدرسه به او گفتند که او “تعطیلات” را گذرانده و “من تاج شدم زیرا مادرم در بیمارستان کار می کرد” و واقعیت این است که درک در مورد تعطیلی داوطلبانه پیشرفت نکرده است.

این مادر گفت که از معلمش شنیده است که غذا خوردن در سکوت ناهار در کلاس های پایین سخت است و حتی رفتن به مدرسه در آینده ، او خواست که غذا را ترک کند و در زمان های مختلف به مدرسه برود.

از سوی دیگر ، مادر دیگری که پسری در سال دوم دبستان دارد ، در مصاحبه ای در تاریخ 6 ژانویه توضیح داد که دلیل تصمیم خود برای ترک داوطلبانه این بود که پسرش تب داشت و در پایان سال تحصیلی بیمار شد. ژوئن. کرونا نبود ، اما او نگران این عفونت بود و پس از گفتگو با خانواده اش تصمیم گرفت. از آن زمان تاکنون ، مدرسه تعطیل است و به دلیل شیوع عفونت در تعطیلات زمستانی ، وی می گوید: “در شرایطی نیستم که بتوانم زیاد به مدرسه بروم.”

[ad_2]