ژانویه 21, 2021 By haminp 0

منطقه Maae ، Pungsan-eup ، Andong-si ، جایی که جلسات اطلاع رسانی آنلاین برای افراد محلی برگزار می شود

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]شهر آندونگ اعلام کرد که برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، جلسه اطلاعات غیررسمی را در مورد پروژه تحقیق کاداستر در راستای گسترش مرحله دوم فاصله اجتماعی برگزار می کند.

این جلسه اطلاعات آنلاین برای افراد محلی از 20 ژانویه تا 19 فوریه برگزار می شود و سایت مورد نظر Maae District ، Pungsan-eup است (439 قسمت ، 436،364㎡ ، از جمله 20 Maae-ri ، Pungsan-eup ، Andong-si).

برای انجام یک جلسه اطلاع رسانی آنلاین برای ساکنان محلی ، شهر آندونگ راهنمایی را به صاحبان زمین و سهامداران منطقه ارسال کرد و ویدیویی از جلسه اطلاعات محلی را در صفحه اصلی وب سایت شهر آندونگ (صفحه اصلی) ارسال کرد.

(وب سایت Andong-si: https://www.andong.go.kr/portal/popup/pop12.jsp)

یک توجیه آنلاین برای ساکنان محلی جزئیات دقیق در مورد ایجاد طرح اجرای پروژه تحقیق مجدد کاداستر را ارائه می دهد و نظرات صاحبان زمین و سهامداران را برای ارتقا project پروژه تحقیق مجدد کاداستر به منظور بدون هیچ مشکلی رواج می یابد.

از طرف دیگر ، برای مالکان زمین که استفاده از جلسات توجیهی آنلاین دشوار است ، شرکت قصد دارد با توضیحات جداگانه و شنیدن نظرات در محل تحقیقات کاداستر ، مانند بررسی وضعیت ، ناراحتی ناشی از پیشرفت پروژه را به حداقل برساند. روی زمین.

[ad_2]