ژانویه 20, 2021 By haminp 0

منابعی برای نابودی اوکسان – عشق به همسایگان را تمرین کنید

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]دست اشتراك به مركز رفاه اداری در سونگ دونگ ، آندونگ سی ادامه دارد. پانزدهمین کودک در Songha-dong شانه ای به همسایگان نیازمند اهدا کردند و این بار آنها با یک قلب اضافه جامعه محلی را برای یک زمستان گرم برای افراد آسیب پذیر گرم کردند.

منابع تخریب Andong-si Oksan (مدیر عامل شرکت جئون یانگ دئوک) 1000 بریکت (به ارزش KRW میلیون) را به افراد مسن و آسیب پذیر که در سالن به تنهایی زندگی می کنند تحویل داده و در یک موج بسیار شدید سرما ، سرما و سختی را تجربه می کنند. مدیر عامل شرکت Jeon Young-deok یک فروشگاه اشتراکی در Songha-dong است که عشق به همسایگان خود را انجام می دهد و مایحتاج روزمره مردم محلی را تأمین می کند.

مدیر عامل شرکت یونگ یونگ دئوک گفت: “ما به دلیل شیوع طولانی مدت COVID-19 نیاز به توجه و توجه اجتماعی بیشتری از همسایگان حاشیه ای داریم.” “اگرچه کوچک است ، اما برای زمستان گرم همسایگان که به اشتراک گذاشتن آنها دشوار است مفید است و با قلب و قلبمان خدمت کنیم. امیدوارم بتواند باشد. ”

کیم بوم یون ، رئیس آواز هونگ دونگ ، گفت: “متشکرم که به خاطر طولانی بودن کرونا 19 و سرما در زمستان در مشارکت ارزشمند شرکت کردید.” امیدوارم که چنین باشد. “

[ad_2]