ژانویه 20, 2021 By haminp 0

مقیاس 100 میلیارد KRW KHNP … برای ساخت نیروگاه سلول سوختی هیدروژن

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 20th Gyeongsangbuk-do در تالار شهر Pohang در 20 Gyeongbuk-do ، Pohang City ، Korea Hydro & Nuclear Power Co. ، Ltd. ، Yeongnam Energy Service Company ، Ltd. و Pohang Techno Park به توافق رسیدند همکاری متقابل برای ارتقا “پروژه تولید سلول سوختی هیدروژنی پوهانگ”. تفاهم نامه (MR) امضا شد.

این توافق نامه شامل سئونگ جو کانگ ، معاون فرماندار Gyeongsangbuk-do ، شهردار Pohang لی گانگ دئوک ، رئیس جمهور نیروگاه برق آبی و هسته ای کره ، Jae-Hoon Jung ، مدیر عامل شرکت برق آبی و هسته ای کره ، Gyeongnam Lee ، مدیر ارشد خدمات انرژی Yeongnam ، رئیس شورای اتحاد جماهیر شوروی Pohang Heong Si Siong ، استان هی پونگ

این پروژه طرحی است برای ساخت 20 مگاوات در هر 100 میلیارد نیروگاه پیل سوختی هیدروژنی در مجتمع صنعتی ملی دره پاهنگ بلو ، همراه با خوشه سلول سوختی هیدروژن. KHNP مستقیماً روی آن سرمایه گذاری و بهره برداری می کند. این به عنوان یک پروژه انرژی سلول سوختی به طور مستقیم توسط KHNP ، یک شرکت کننده در ، مدیریت می شود

به عنوان یک نقش نهادی ، Gyeongsangbuk-do و Pohang City از مدیریت پروژه های برق پیل سوختی هیدروژنی مانند صدور مجوز و همکاری بین ساکنان محلی پشتیبانی می کنند ، KHNP فن آوری ساخت ، بهره برداری و نگهداری نیروگاه را فراهم می کند و خدمات انرژی Yeongnam تأمین شهری را تأمین می کند. گاز و زیرساخت های مربوطه. ، تکنوپارک پوهانگ ، به عنوان سازمان نظارت بر پروژه خوشه ، قصد دارد از نیروی انسانی و تجهیزات برای ارائه فناوری O&M و آموزش نیروی کار پشتیبانی کند.

این می تواند یک فن آوری برای استفاده و نگهداری سلول های سوختی برای تولید برق ایجاد کند و یک برنامه درسی برای آموزش منابع انسانی برای بهبود استفاده از سلول های سوختی ایجاد کند و بهبود بهره وری می تواند منجر به تکثیر سلول های سوختی در کشور کره. علاوه بر این ، از آنجا که این پروژه شامل سرمایه گذاری در “سرمایه اجتماعی سربار اجتماعی (SOC)” است که گاز شهری مناطق روستایی را تأمین می کند ، برای بهبود زندگی مردم محلی و ایجاد شغل مفید است.

در اکتبر سال 2020 ، از طریق کمیته اقتصاد هیدروژن ، دولت یک سیستم پیل سوختی اجباری (HPS) جدید برای تولید انرژی پیشنهاد داد و سعی در ایجاد یک سیستم تأمین پیل سوختی پایدار داشت. به عبارت دیگر ، پیش بینی می شود که هدف پیل سوختی 8GW تا سال 2040 از طریق سیستم HPS و سرمایه گذاری 25 تریلیون بوی بد طی 20 سال آینده محقق شود.

در همین حال ، استان Gyeongbokgung یک نیمکت آزمایش پیل سوختی (14.2 میلیارد وون) ساخته است که به عنوان یک پروژه ایالتی انتخاب شده است تا امکان ساخت خوشه ها برای تولید انرژی از سلول های سوختی هیدروژن (270 میلیون وون) ، یک پروژه ساخت مرکز را بررسی کند. برای صدور گواهینامه سلولهای سوختی هیدروژن (1.8 میلیارد درآمد) و حمایت از ساخت مرکز صدور گواهینامه جدید. صنعت هیدروژن به طور مداوم در حال ارتقا است ، مانند تأمین بودجه ملی (10 میلیارد هزینه) و انتخاب پروژه ای برای آموزش نیروی انسانی برای گردآوری صنعت هیدروژن (4.3 میلیارد وون). 100 میلیون KRW) “به عنوان یک پروژه امکان سنجی اولیه.

[ad_2]