فوریه 4, 2021 By haminp 0

مقامات استان گیونگ بوک ، رهبران تعاونی کشاورزی گیونگ بوک ، در تقسیم خوشبختی با همسایگان نقش دارند

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]مقامات دولت استانی ، رهبران Gyeongbuk Nonghyup و اعضای میزبانان استانی به طور فعال در کارزار Beomdo Sharing of Happiness for Neighborhoods شرکت کردند ، که توسط استان Gyeongsangbuk-do و Chest Community Gyeongbuk کره به عنوان بخشی از معیشت نجات تبلیغ می شود.

از 27 ژانویه تا 2 فوریه ، همه کارکنان (از جمله آتش نشانان) به طور داوطلبانه در دفتر استانی Kyongbuk داوطلب شدند و 196.8 میلیون KRW به صندوق رفاه اجتماعی Kyongbuk اهدا کردند. لی چول وو ، فرماندار استان ، هم اکنون مبلغ کامل حقوق خود را از ژانویه تا 27 ژانویه اهدا کرده است.

در آوریل سال گذشته ، مقامات دفتر استانی کیونگبوک مبلغ 230 میلیون بوی بد را جمع آوری کردند و آن را به صلیب سرخ کره شعبه کیونگ بوک برای حمایت از قربانیان آسیب پذیر تاج این استان اهدا کردند.

جون ایل ، رئیس اتحادیه کارگران پارک کیونبوک گفت: “به عنوان یک کارمند دولت که به شهروندان استان خدمت می کند ، طبیعی است که ابتکار عمل را برای کمک به مشاغل کوچک محلی و خانواده های کم درآمد که به دلیل مشکل روبرو هستند ، طبیعی است. از کرونا 19. “

رهبران Gyeongbuk Nonghyup ، یک بانک محلی نماینده ، نیز برای انجام نقش و مسئولیت تعاونی های کشاورزی در جامعه محلی در کمک های مالی شرکت کردند.

ابتدا کمک مالی 12.7 میلیون وون ، جمع آوری شده توسط 50 رئیس ستاد منطقه ای Kyongbuk تعاونی کشاورزی ملی سطح 3 یا بالاتر ، به صندوق کره ای جامعه Gyeongbuk تحویل داده شد.

سال گذشته ، هنگامی که جامعه محلی به آن احتیاج داشت ، گیونگ بوک نونگیوپ پیشگام اهدای گرم بود.

کیم چون آن ، رئیس فدراسیون تعاونی های کشاورزی در کیونگ بوک ، گفت: “رهبران تعاونی های کشاورزی در کیونگ بوک ابتدا در کارزار اشتراک شادی با همسایگان شرکت کردند. در آینده ، ما همه کارها را انجام خواهیم داد تا کارمندان بتوانند در انتشار فرهنگ اهدای جامعه محلی مشارکت کنند. “امسال شصتمین سالگرد تأسیس تعاونی های کشاورزی است. ما به کشاورزان و ساکنان خدمت خواهیم کرد تا با هم امید به گیونگ بوک ایجاد کنیم. من سعی خواهم کرد که منفی شوم. “

علاوه بر این ، شعبه Gyeongbuk-do (به ریاست Kang Jeong-mi) ، یک گروه نماینده میزبان در استان و انجمن Gyeongbuk-do (به ریاست هوانگ هیون سوک) ، هر یک از میزبانان مزرعه ، 2.5 میلیون نفر تحویل دادند به جیونگ بوک به عنوان Chest Community برای مراقبت های اجتماعی برنده شد.

معاون اجرایی فرماندار کانگ سونگ جو گفت: “همه مقامات دولت استانی ابتکار عمل را در ابتکار عمل در کمپین همسایگی همسایگان همسایه برای حفظ جان مردم به عهده گرفته اند. این نشانه ای از این نشانه هاست.”

وی گفت: “به طور خاص ، مشارکت اعضای گروه میزبان این بار برای گسترش فرهنگ اهدا در جامعه از اهمیت زیادی برخوردار است.”

[ad_2]