فوریه 5, 2021 By haminp 0

معاون فرماندار کانگ سانگ جو از آماده سازی در محل در مرکز واکسیناسیون کرونا 19 بازدید می کند

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]فرماندار استان گیونگ بوک ، کانگ سئونگ جو (مدیر ارتقاac واکسن کرونا 19) برای بررسی آمادگی در محل ، از مرکز ملی ورزش Yecheon-gun ، نامزد وب سایت مرکز واکسیناسیون کرونا 19 بازدید کرد.

در این روز معاون فرماندار کانگ ، رئیس بخش یچئون ، مسئول بهداشت شهرستان یچئون ، کیم جون هو و مرکز بهداشت Yecheng-gun حضور داشتند.

به طور خاص ، معاون فرماندار کانگ به دقت بررسی کرد که آیا مرکز واکسیناسیون مجهز به تهویه مطبوع ، خود تولید ، تهویه ، امکانات برای معلولان ، اتصال به مراکز فوریت های پزشکی و پارکینگ است.

آنها سپس برای تشویق کارکنان پزشکی و کارمندان و شنیدن نظرات در محل به عنوان یک مشکل ، از کلینیک مرکز بهداشت ، قرنطینه خط اول بازدید کردند.

گانگ سئونگ جو ، فرماندار معاون اداری استان گیونگ بوک ، از کارمندان خواست “همه مشکلات ممکن است در این زمینه را از قبل بررسی کنند و بدون از دست دادن تنش همه کارها را انجام دهند تا شهروندان بتوانند به سرعت و با خیال راحت واکسن بزنند. در اسرع وقت واکسن تجویز شود. “

از طرف دیگر ، استان در نظر دارد در اول مارس یک سایت نصب کند و 23 مرکز واکسیناسیون اضافی را تا ماه ژوئیه نصب و راه اندازی کند ، تا در وهله اول ساکنان استان بتوانند واکسیناسیون را با خیال راحت و در مجاورت انجام دهند. (※ 1 شهر یا شهرستان ، 2 مکان در Pohang)

مرکز واکسیناسیون بیش از 600 واکسیناسیون در روز و واکسیناسیون هایی را انجام می دهد که به توزیع دمای بسیار کم مانند Pfizer (منهای 75 منفی ± 15) و Modena (منهای 20 ℃) ​​، کارکنان پزشکی ، کارمندان اداری ، آتش نشانی / پلیس و سایر افراد نیاز دارند. قرار داده شده است.

علاوه بر این ، کادر پزشکی که ممکن است در ارتباط با فعالیت مرکز واکسیناسیون کمبود نیرو داشته باشند ، با مشورت انجمن پزشکی و انجمن پرستاران جذب می شوند و قابلیت دسترسی به مرکز واکسیناسیون نیز بهبود می یابد.

اقداماتی از جمله عملکرد اتوبوس شاتل و افزودن یک فرود میانی در مرکز واکسیناسیون برای مسیرهای اتوبوس های شهری نیز برای اطمینان از راحتی حمل و نقل در نظر گرفته شده است.

[ad_2]