ژانویه 22, 2021 By haminp 0

معاون رئیس پایتخت Saemaulmungo Daejeon و Kwon Cheol برنده دوباره انتخاب شدند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شعبه شهر Saemaulmungo Daejeon در 22th در سال 2021 یک جلسه عمومی عادی به طور منظم در Seomyeon برگزار کرد و Kwon Chul-61 ساله 61 ساله را دوباره به عنوان شانزدهمین رئیس Simungo انتخاب کرد.

در این جلسه عمومی عادی ، گزارش اجرای پروژه های بزرگ در سال 2020 ، تسویه حساب درآمد و هزینه ها ، برنامه تجاری 2021 و بودجه درآمد و هزینه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیران کلیدی به عنوان معاون رئیس ، دبیرکل منصوب شدند. و حسابرس

با شعار “ساختن جامعه متمدن جدید از طریق حرکت زندگی ، صلح و احترام” ، شعبه نمایشگاه Saemaulmungodae [생명살림운동][평화나눔운동] [공경문화운동] [지구촌공동체운동] تصمیم بر این بود که چهار وظیفه اصلی و جمع آوری کمکهای مالی برای جنبش نجات زندگی ملی ترویج شود.

رئیس Kwon Cheol-win ، که به عنوان رئیس Simungo منصوب شد ، نایب رئیس منطقه 5 ، منطقه 356-B Lions Clubs International ، رئیس کلان شهر Daejeon انجمن زندگی ملی و ورزش هاپکیدو و رئیس مرکزی انجمن بازیافت بود. مواد غذایی و مواد زائد لجستیکی.

رئیس جمهور کوون چول وین گفت: “من از نمایندگانی که همکاری کرده اند تشکر می کنم تا آنها بتوانند در سه سال گذشته دوره خود را به پایان برسانند. طی سه سال آینده ، ما سعی خواهیم کرد با احیای اعضای جدید ، شعبه نمایشگاه Saemaulmungo را احیا کنیم. من تمام تلاش خود را برای حرکت فرهنگی خواهم کرد. “

[ad_2]