ژانویه 29, 2021 By haminp 0

مطالعه مقررات تحت صلاحیت کمیته ساخت و ساز صنعتی شورای شهر Daejeon ، دفتر ساخت و ساز حمل و نقل و ستاد مدیریت ساخت و ساز

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در راستای دستور کار 256 مین نشست فوق العاده ، کمیته ساخت و ساز صنعتی شورای متروپولیتن دائژئون (به ریاست چان سول کیم) در 29 امین جلسه برای بحث در مورد لایحه آیین نامه تحت صلاحیت اداره ساخت و ساز و دفتر حمل و نقل کارخانه ساخت و ساز ، و غیره ، و نیمه اول سال 2021. گزارشی درباره کار اصلی خود دریافت کردم.

در جلسه آن روز ، جین گون نام نماینده کنگره ، آیین نامه ارتقا Safety ایمنی و راحتی دستگاه های تلفن همراه در شهر کلان شهر داژئون را بررسی کرد و نمایندگان مجلس وظایف اصلی هر ایالت را زیر س questionال بردند.

رئیس جمهور چان-سول کیم (حزب دموکرات ، Daedeok-gu2) گفت: “در رابطه با انباشت غرامت راننده ، این شهر نیاز به مداخله و مدیریت فعال و تدابیری دارد که می تواند با تجدید نظر در دستورالعمل و موارد دیگر تکمیل شود. سپس. “

سخنگوی Oh Kwang-Young (حزب دموکرات ، یو سئونگ گو 2) گفت: “هنگام توافق با سازمان های مختلف در داژئون ، لازم است که استفاده و اقتدار داده های بزرگ را برای جلوگیری از اختلافات آینده نشان دهید.”

متعاقباً ، از طریق پرس و جو در مورد سیستم اتمام اتوبوس های شهری ، “Daejeon City باید پروژه های مختلف اتوبوس شهری را در سال جاری ارتقا بخشد ، به عنوان خدمات اساسی برای تهیه نقشه راه خاص برای سیستم عمومی عمومی و راه های اطمینان از شفافیت و انصاف در سیستم جذب اتوبوس های شهری ، فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است. “

نماینده Nam Jin-gyun (و حزب دموکرات ، Dong-gu 1) گفت: “شهر Daejeon باید تجدید نظر شود تا در آینده به عنوان یک شهر حمل و نقل به عنوان الگوی نمونه تبدیل شود.” برای ایجاد فرم شهری به جای تهیه پارکینگ بسیاری ، نیاز مبرم به آماده سازی اقدامات برای افزایش استفاده از طریق تنظیم سیستم انتقال دقیق تر حمل و نقل عمومی وجود دارد و تهیه تدارکات لجستیکی برای تولید مواد غذایی در آینده مهم است. “

نماینده لی گوانگ بوک (و حزب دموکرات ، Seo-gu 2) گفت: “برای دقت در اتوبوس شهری ، ما باید با دقت بررسی و با سهل انگاری شخصی برخورد کنیم تا رانندگانی که ساعات کار ندارند را جریمه کنیم.”: “جامع ساخت و ساز و مدیریت ایمنی در محل باید انجام شود تا شهروندان از اثر پروژه سو mis تفاهم نکنند “از طریق تحقیقات مربوط به پروژه ساخت شهری جاده های بادی جنگلی.

در آن روز ، پیش نویس اصلی دستورالعمل شهر متروپولیتن Daejeon در مورد ارتقا of ایمنی و راحتی موبایل تحت صلاحیت کمیته ساخت و ساز صنعتی تصویب شد.

[ad_2]