می 28, 2021 By haminp 0

مشکلات Post Covid و بیماری ویروس کرونا در جامو کشمیر – مشاوره پزشک:

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو منتشر شده توسط: پروشانت کومار به روز شده در جمعه ، 28 مه 2021 16:55 IST

زنجیره مرگ در اثر عفونت کرونر در این کشور متوقف نمی شود. در کنار این ، افراد حتی پس از بهبودی از عفونت با مشکلاتی روبرو می شوند. هنگامی که منفی شدید ، باید مراقب باشید. بسیاری از مشکلات جسمی و روحی افرادی را که از این عارضه پس از کوویید بهبود یافته اند نگران می کند. مشکلات روحی شامل سندرم فاکتور مغز ، افسردگی بعد از کوویید و استرس پس از اختلال است.

در یک محیط ناامنی در همه موضوعات ، مانند عدم توانایی در ملاقات با عزیزان ، ترس از آلودگی در خانواده ، چالش های اقتصادی و اجتماعی ، مشکل بی خوابی در بین افراد در حال افزایش است. بسیاری از این بیماران در بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی گزارش می شوند.

دکتر جاگدیش تاپا ، روانپزشک ارشد در جامو ، می گوید در صورت بروز عارضه پس از کوویید در سندرم فاکتور مغز ، نمی توان توجه قربانی را متمرکز کرد. جدا از آن ، علائم مشکلات عصبی شامل از دست دادن حافظه ، بی خوابی ، عصبی ، اضطراب ، تعریق ، تپش قلب و سایر موارد است. به طور مشابه ، در افسردگی پس از حفره ، علائمی مانند غم ، کاهش اشتها ، سکوت ، احساس کندی ، احساس ضعف ، کمبود قلب برای صحبت کردن ، کاهش حرکت ، کم توجهی ، افزایش تفکر منفی و غیره وجود دارد.

[ad_2]