می 19, 2021 By haminp 0

مشکلات انتشار سهمیه در محل دفن زباله در میان عفونت کرونر در جامو – جامو

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در چهارشنبه ، 19 مه 2021 17:30 IST

به طور انتزاعی

از 7000 انبار موجود در بخش جامو ، توزیع سهمیه به دلیل حجم کار اضافی 2000 ، به تأخیر می افتد. مردم ناامید می شوند زیرا سهمیه دریافت نمی کنند.

اخبار را بشنوید

در وسط عفونت کرونر ، این انبار دارای مشکلاتی در توزیع جیره ها است. سه تا چهار انبار مسئول همان نمایندگی هستند. بنابراین ، افراد باید مدت زیادی منتظر بمانند تا سهمیه دریافت کنند. پیش از این ، اپراتورهای انبار اعتصاب کردند ، در چنین شرایطی جیره توزیع نمی شود.

مردم باید سهمیه اردیبهشت و خرداد را به صورت رایگان تهیه کنند. افرادی از خانواده های فقیر برای دریافت سهمیه به محل دفن زباله می آیند اما نمی توانند سهمیه دریافت کنند. به همین ترتیب ، شهر جامو نیز با مشکلاتی روبرو است.

به دلیل کمبود فروشنده در بیش از 70 انبار در منطقه ، اکنون آنها باید به صورت چرخشی باز شوند. دارندگان کارتهای غیر فعال Fist ساکن Umesh ، جانیپور ساکن Shyam و Ashok از Satwari گفتند که به دلیل عدم فروشندگی در محل دفن زباله مشکلی وجود دارد. آنها باید به صورت رایگان توزیع شوند ، اما هنوز آن را دریافت نکرده اند. فروشنده رک باید در محل دفن زباله واقع شود. لاکهای مردم منتظر جیره بندی در لشکر جامو هستند. هر روز محل دفن زباله باید برای یک جیره غذایی برود ، اما مردم ناامید برمی گردند. جاهایی که جیره بندی وجود دارد صف هایی وجود دارد.
همچنین بخوانید – مادر Baglamukhi Jayanti: برای رهایی از موانع این مانترا را بخوان ، هر آرزویی برآورده می شود
همچنین بخوانید – دعوت به مرگ: این بی توجهی مردم می تواند تحت الشعاع هرج و مرج تاج قرار گیرد ، عکس ها را ببینید

از طرف دیگر ، به دلیل محدودیت زمان برای افتتاح انبار ، به دلیل مقررات منع رفت و آمد کوید ، مشکل توزیع جیره در کشور وجود دارد. روزانه حدود 300 کامیون از خارج از ایالت وارد می شوند و مواد غذایی را حمل می کنند ، اما فقط 150 کامیون از انبار به ایالت حمل می شوند. در چنین شرایطی ، جیره غذایی قادر به رسیدن به نیاز در بسیاری از مناطق ایالت نیست. زمان بارگیری و تخلیه کامیون ها از ساعت شش تا ده صبح در نظر گرفته شده است. در چنین شرایطی ، کامیون بارگیری و برای روز بعد حمل می شود.

کامیون هایی که توسط کامیون هایی که با سهمیه وارد می شوند گیر کرده اند
کامیون ها با حمل جیره به انبار رسیدند و صبح روز سه شنبه باعث ایجاد ترافیک طولانی شد. وسایل نقلیه از Bikram Chowk تا Ware House مسدود شده بودند. مربا تا ساعت 11 صبح باز نشد. در این مدت خودروهای دو چرخ و کوچک نیز مسدود شدند. در حال حاضر به دلیل منع رفت و آمد Crown ، کامیون ها صبح بارگیری و تخلیه می شوند. در چنین شرایطی به دلیل فضای کم ، ازدحام وجود دارد.

شیرینی در Kanak Mandi نیز وجود دارد. تنها پس از بسته شدن مغازه ها مربا باز شد. از طرف دیگر ، به دلیل محدودیت زمان برای گشودن ماموریت ، حتی کارگران با حقوق روزانه نیز نمی توانند شغلی پیدا کنند. مردم صبح برای کار به انبار ، کاناک مندی و سبزی مندی می روند ، اما به دلیل کم بودن ساعت کار ، کار تحت تأثیر قرار می گیرد.

با جزئیات

در وسط عفونت کرونر ، این انبار دارای مشکلاتی در توزیع جیره است. سه تا چهار انبار مسئول همان نمایندگی هستند. بنابراین ، افراد باید مدت زیادی منتظر بمانند تا سهمیه دریافت کنند. پیش از این ، اپراتورهای انبار اعتصاب کردند ، در چنین شرایطی جیره توزیع نمی شود.

مردم باید سهمیه اردیبهشت و خرداد به صورت رایگان دریافت کنند. افرادی از خانواده های فقیر برای دریافت سهمیه به محل دفن زباله می آیند اما نمی توانند سهمیه دریافت کنند. به همین ترتیب ، شهر جامو نیز با مشکلاتی روبرو است.

به دلیل کمبود فروشنده در بیش از 70 انبار در منطقه ، اکنون آنها باید به صورت چرخشی باز شوند. دارندگان کارت های غیرفعال Fist ساکن Umesh ، Shyam Janipur و Ashok از Satwari گفتند که به دلیل عدم فروشندگی در محل دفن زباله مشکلی وجود دارد. باید به صورت رایگان توزیع شود اما هنوز آن را دریافت نکرده اند. فروشنده رک باید در محل دفن زباله واقع شود. لاکهای مردم منتظر جیره بندی در لشکر جامو هستند. هر روز محل دفن زباله باید برای یک جیره غذایی برود ، اما مردم ناامید برمی گردند. در جاهایی که جیره بندی وجود دارد صف های طولانی وجود دارد.

تاجران وظیفه سه تا چهار انبار دارند. این امر باعث ایجاد مشکلاتی در توزیع جیره ها می شود. این مشکل به مقامات ارشد گزارش می شود. پست های فروشنده در حال پر شدن است. – شاگون شارما ، معاون مدیر اداره غذا و لوازم

همچنین بخوانید – مادر Baglamukhi Jayanti: این مانترا را برای آزادی از موانع بخوانید ، هر آرزویی برآورده می شود

همچنین بخوانید – دعوت به مرگ: این بی توجهی مردم می تواند تحت الشعاع هرج و مرج تاج قرار گیرد ، عکس ها را ببینید

[ad_2]