فوریه 6, 2021 By haminp 0

مشارکت فعال در کمپین خرید گواهی هدیه از طریق مراسم تأیید خرید گواهی هدیه Onnuri

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 김자] شهر گومی روز جمعه (5 فوریه) اعلام کرد که “تأیید خرید گواهی هدیه Onnuri برای سال نو 2021” را با 20 نفر از جمله شرکت ها ، سازمان ها و سازمان ها در دفتر تالار تجارت بین الملل برگزار کرده است. همکاری در ساعت 11:00.

در مراسم تأیید روز ، 10 شرکت از جمله دانشگاه پلی تکنیک کره در گومی ، دفتر مرکزی DGB Daegu Bank Gyeongbuk ، شعبه Nonghyup Bank Gumi ، Seowoo Industrial Co.، Ltd. ، شورای شرکت برق Gumi City ، انجمن شهر Gumi انجمن زنان ، فدراسیون بانکی Gumi City ، شورای بانکی Indong-Dong و غیره نهادها و سازمان ها متعهد شدند گواهینامه های هدیه را به ارزش 130 میلیون وون خریداری کنند و همه مقامات دولتی به طور فعال درگیر خرید گواهینامه های هدیه برای افزایش فروش در بازار سنتی و احیای اقتصاد محلی بودند.

گواهی های هدیه Onnuri از ماه ژوئیه 2009 توسط وزارت SME و شرکت های نوپا برای محافظت از بازار سنتی و احیای اقتصاد محلی صادر شده است. شهر گومی گواهی های هدیه ای به ارزش 44.8 میلیارد درآمد کسب شده در سال 2020 خریداری کرد که نمایانگر 15.7 درصد از فروش در استان است

شهردار سیونگ جانگ ، که در این مراسم حضور داشت ، از شرکت ها ، سازمان ها و سازمان هایی که به دلیل کرونا 19 در احیای بازار سنتی مشارکت داشتند ، تشکر کرد. او از من خواست تا نیروهای خود را بهم بپیوندم تا فعال شود.

در همین حال ، شهر گومی ، برای احیای اقتصاد محلی ، مانند استفاده از بازارهای کوچک سنتی و تشویق خرید گواهی های هدیه برای استقبال از شب سال نو پیش رو ، به طور فعال در حال مدیریت است.

[ad_2]