ژانویه 27, 2021 By haminp 0

مسابقات قهرمانی دو و میدانی 2022 Yecheon Asia U20، Organisators Organisators Organizers

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun در تاریخ 26th اعلام کرد که در ساعت 3 بعد از ظهر روز 26 ام ، میزبان برگزار کننده کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی دوومیدانی Yecheon Asia U20 2022 در کمیته برگزاری در اتاق کنفرانس میانی در طبقه 3 دفتر Yecheon-gun است.

به مناسبت آن روز ، 8 نفر ، از جمله فرماندار شهرستان یچون ، كیم هاك دونگ و رئیس جمهور شهرستان یچون ، كیم اون سو ، در جلسه حضور یافتند و درباره هفت برنامه روزانه ، از جمله هدف از ایجاد ، اساسنامه و انتصاب ، بحث و تصمیم گیری كردند. تصمیم گرفته شد سه نفر ، سه صندلی مشاور مشترک و دو ممیز داشته باشند.

رئیس کمیته برگزاری با همکاری گنر کیم هاک دونگ و رئیس فدراسیون دو و میدانی کره و لی چئول وو ، رئیس فدراسیون دو و میدانی کره و رئیس کمیته مشورتی ، کوون یانگ سوک ، رئیس یچئون مرکز داوطلبین عمومی و کیم دو یانگ ، رئیس روزنامه Yecheon و کیم یانگ هاک ، معاون اجرایی سابق انجمن ورزشی Yecheon-gun.

به محض اتمام مراحل تاسیس ، کمیته برگزاری برنامه ریزی می کند تا با استفاده از رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب و فیس بوک و همچنین ایجاد مارک برای توسعه نماد مسابقه و طراحی مدال و افتتاح یک وب سایت ، رقابت را به روش های مختلف تبلیغ کند.

در همین حال ، “مسابقات قهرمانی دوومیدانی 2022 Yecheon Asia U20” اولین مسابقه بین المللی است که در Yecheon-gun برگزار می شود و به مدت 4 روز در ژوئن 2022 برگزار می شود و حدود 1500 ورزشکار و مربی از 45 کشور عضو فدراسیون آسیا در دو و میدانی (AAA) شرکت خواهد کرد.

[ad_2]