ژانویه 18, 2021 By haminp 0

مرکز کنترل نظارت تصویری یکپارچه گیونگجو به عنوان یک محافظ امنیتی برای شهروندان برجسته است

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] با بهره برداری از مرکز کنترل نظارت تصویری یکپارچه در شهر گیونگجو ، میزان دستگیری برای پنج جنایت خشن نسبت به سال قبل بیش از 110 درصد افزایش یافته است.

به گفته اداره پلیس گیونگجو ، اجرای دستگیری پنج مورد خشونت (قتل ، سرقت ، تجاوز ، سرقت و خشونت) در سال گذشته در منطقه گیونگجو از 24 در سال 2019 به 51 در سال گذشته افزایش یافته و در رتبه دوم قرار دارد. در میان 23 شهر و شهرستان در Gyeongbuk.

Gyeongju City در سال 2013 مرکز دوربین مداربسته مجتمع را افتتاح کرد و در سال 2020 دوربین مدار بسته را در بخشهای دیگر و مدارس ابتدایی و متوسطه متصل و یکپارچه کرد و در حال حاضر مجموعاً 2858 دوربین مدار بسته را کار می کند.

از طریق دوربین مدار بسته که در سطح شهر نصب شده است ، شهر برای ایمنی و امنیت شهروندان از جمله نه تنها جرم ، دفع زباله غیرمجاز و مقابله با بلایای مختلف همه تلاش خود را انجام می دهد.

اداره پلیس گیونگجو کنترل دقیق و فعال مرکز کنترل دوربین مداربسته مجتمع را که 24 ساعت در روز و 365 روز در سال فعالیت می کند و توانایی اداره پلیس گیونگجو در واکنش سریع به صحنه های جنایت را دلیل سابقه بالای پنج بازداشت خود عنوان کرد. جرایم خشونت آمیز.

[ad_2]