ژانویه 28, 2021 By haminp 0

مرکز پشتیبانی شرکت خلاق Daejeon برای یک نفر از وزیر تجارت کوچک و متوسط ​​به دلیل شایستگی در ارتقا of شرکت های نوپا تقدیر کرد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Creative Enterprise Creative Center ، به میزبانی Daejeon Metropolitan City (شهردار هئو تائه جئونگ) و با مدیریت آژانس تبلیغات صنعت اطلاعات و فرهنگ Daejeon (مدیر کیم جین گوی ، از این پس “آژانس ارتقا of کره”) ، جایزه “شایستگی ارتقا شرکت های نوپا برای سال 2020” را از وزیر SME ها و شرکت های نوپا دریافت کرد.

جایزه شایستگی ارتقا کارآفرینی برای سال 2020 اهداف هر منطقه را پیشنهاد می کند ، مانند “فعال کردن مشاغل پرمخاطره” ، “فعال کردن سرمایه گذاری ها” و “فعال سازی کارآفرینی” ، به منظور کشف و ارتقا مشاغل عالی و نوپا که بازیکنان برجسته در رشد نوآورانه در میان آنها ، مرکز پشتیبانی شرکت خلاق به دلیل سهم خود در زمینه فعال سازی شرکت های نوپا ، شکست دادن رقبای رقابتی شناخته شده و جایزه وزیر SME ها و شرکت های نوپا را دریافت کرد.

بر اساس این جایزه ، تلاش هایی برای افتتاح ، ترویج و حمایت از شرکتهای فردی خلاق و حمایت از آغاز تجاری سازی 114 شرکت واحد خلاق در سه سال گذشته ، فروش تجمعی 13.697 میلیون به دست آمده (صادرات خارجی 1.802 میلیون به دست آمده) ، ایجاد شغل 70 دستاورد بدست آمده از جمله انتخاب 113 پروژه مورد حمایت دولت (2.888 میلیون وون) ، افتتاح 17 شركت تازه تاسیس و 6 شركت ، 56 درخواست حقوق مالكیت معنوی و 17 ثبت.

به طور خاص ، سال 2020 سال رشد متقابل شرکت های مستاجر و شرکت های فارغ التحصیل است ، زیرا موفقیت در انتخاب نکات شرکت مستاجر ، Rignum Co. ، Ltd. می توان گفت

مدیر کیم جین گیو گفت: “مبنای هدایت دوران انقلاب چهارم صنعتی ارتقا of و حمایت از مشاغل انحصاری است.” “با حمایت و پشتیبانی از انحصارهای شخصی ، فعال سازی صنایع محلی را به چالش می کشیم و علاوه بر این ، 4 – و انقلاب صنعتی در منطقه. من تمام تلاشم را می کنم تا به یک نقطه شروع تبدیل شوم. “

[ad_2]