فوریه 5, 2021 By haminp 0

مرکز نوآوری داژئون سال گذشته به 100 استارت آپ جدید دست یافت!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مرکز نوآوری اقتصاد خلاق Daejeon (به سرپرستی کیم جئونگ سو ، از این پس مرکز نوآوری Daejeon نامیده می شود) در تاریخ 5th از راه اندازی 103 استارتاپ مبتنی بر فناوری در سال گذشته خبر داد.

این بیش از سه برابر عملکرد سال 2019 است.

دلیل شروع موفقیت آمیز یک کار جدید ، گسترش پروژه برای تشویق کارآفرینان آینده بود. علاوه بر مشاغل موجود با بسته های پیش از راه اندازی و تجارت نوپا از اولین قدم ، پروژه ای برای پشتیبانی فناوری عمومی از شرکت های نوپا و برنامه مروارید شل اضافه شده است.

وی همچنین در مرکز نوآوری Daejeon نقش یک سازنده حرفه ای را بازی کرد. پروژه پشتیبانی برنامه ریزی فناوری عمومی برنامه ای است که فن آوری های عمومی محلی را برای اجرای یک شروع فن آوری آماده ، مانند توسعه مدل کسب و کار ، تیم سازی ، تطبیق سرمایه گذاران و مشاوره مدیریت ، شناسایی می کند.

سال گذشته ، این مرکز 5 فناوری عمومی با تقاضای بازار بالا و جذابیت سرمایه گذاری را به همراه 10 سرمایه گذار انتخاب کرد و یک مدل تجاری برای این فناوری توسعه داد. سپس یک تیم برای تجاری سازی این کالا تشکیل شد و با مدیریت کل مشورت کردند و پایه های جذب سرمایه گذاری و ورود به بازار را گذاشتند.

انتظار می رود هر پنج تیم تازه کار مسئول این پروژه از 21 مارس آغاز شوند. 3DNDT (مدیر عامل شرکت Kim Tae-jin) اشتغال جدید و فروش اولیه را در بین دو تیم ایجاد کرد که زودتر راه اندازی شدند و JJNS (مدیر عامل Park Yong-jin) ثبت نام خود را به عنوان یک موسسه تحقیقاتی و شرکت حقوق مالکیت معنوی به پایان رساند. آلدوا (مدیر عامل شرکت استیو پارک) ، که قرار است در فوریه سال جاری کار خود را شروع کند ، با برنده شدن جایزه بزرگ “مسابقه استارت آپ مشترک دانشکده علوم و فناوری 2020” به دلیل توانایی بالقوه خود شناخته شد.

کیم جونگ سو مدیر مرکز نوآوری Daejeon گفت: “این مرکز ماموریت مهم تجاری سازی فن آوری های نوآوری منطقه ای را که یکی از اصلی ترین اقدامات در سال 2020 است و تکمیل سیستم ارتقا K K-Unicorn را با موفقیت به پایان رسانده است. امسال تجارت کنید تا شرکتهای نوپا بتوانند کاملاً ریشه دار شوند و سیستم ارتقا K K-Unicorn را کامل کنند. “

[ad_2]