ژانویه 21, 2021 By haminp 0

مرکز رسانه های مدنی شهر دژئون میزبان نمایش مستندهای روستایی ساخته شده توسط روستاییان است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مرکز مدنی مدنی شهر دژئون (مدیر مرکز جیونگ-هون اوه) نمایش هفتگی مستند روستایی را در دژئون و چونگنام در ساعت 7 عصر 28 ژانویه برگزار می کند.

این نمایش آنلاین دو مستند تولید شده پس از شرکت در یک کارگاه تولید برای سال 2020 در شهر متروپولیتن داژئون را به نمایش می گذارد.

مستند Oh Jung-hoon ، مدیر مرکز رسانه ای بینندگان شهر Daejeon و کارگردان مستند <사수>کارگردان کیم سول او که کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت با دو فعال روستایی که مستند این روستا و کارگردان را ساخته اند صحبت می کند.

قسمت 1 “شات روز” به تهیه کنندگی کارگردان Im Byung-an به نمایش درآمد و با GV ادامه دارد. فیلم شات روز به دستگیری جاسوسان مسلحی می پردازد که در اکتبر 1995 در ژوچونگ میئون از شهرستان بوئو ظاهر شدند.

مدیر جاسوسان مسلح را دستگیر کرد و به بئوئو ، استان چونگچئونگ جنوبی رفت تا وضعیت را به زمان کشته شدن دو افسر پلیس برگرداند. “من تو را دوست دارم” به تهیه کنندگی کارگردان کیم کیونگ می ، خیابان ها و زندگی روزمره داژئون را به تصویر می کشد. همچنین ، مصاحبه با افرادی که در داژئون زندگی می کنند.

این نمایش بصورت آنلاین در YouTube در مرکز رسانه ای شهروند شهر دژئون انجام می شود و نمایش و گفتگو با کارگردان به ترتیب انجام می شود.

به عنوان یک نمایش ویژه ، نمایش ویژه “لباس های بالدار” (کارگردان Seung-mi Hong) ، تهیه شده توسط همکاری اجتماعی جامعه روستایی در آسان ، چونگچئونگامام-دو

مرکز رسانه های مدنی شهر دژئون قصد دارد آموزش تولید مستندهای روستایی را برای جوامع رسانه ای روستایی در سال 2021 ارائه دهد.

از طریق پروژه حمایت از آموزش رسانه در روستا ، که تا 19 فوریه تصویب شده بود ، هر اجتماع ساکنان در داژئون و چونگنام می تواند آموزش ببیند.

علاوه بر این ، پروژه احیای رسانه های روستایی 2021 ، که توسط مرکز رسانه ای شهروند Daejeon Metropolitan City-Daejeon City سازماندهی شده است ، قرار است از فوریه ادامه یابد.

[ad_2]