ژانویه 27, 2021 By haminp 0

مرکز خدمات اجتماعی داژئون برای دهمین بار در کشور راه اندازی می شود!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تائه جئونگ) برای اطمینان از تبلیغات و پاسخگویی در خدمات اجتماعی ، گسترش مشاغل با کیفیت و بهبود کیفیت خدمات ، مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین موسسه خدمات اجتماعی شهر متروپولیتن Daejeon را افتتاح کرد.

این مراسم با حداقل تعداد شرکت کنندگان از جمله شهردار هئو ته جئونگ ، شهردار دائژئون ، یانگ یانگ ایل ، معاون اول وزیر بهداشت و رفاه و مدیر مرکز خدمات اجتماعی دائجون یومی در تالار شهر دائژون برگزار شد.

موسسه خدمات اجتماعی به دلیل پیری زنان و فعالیتهای اقتصادی ، تقاضا برای خدمات اجتماعی مانند مراقبت از کودکان و افراد مسن را افزایش می دهد. تأمین متمرکز ، به منظور بهبود محیط خدمات و تقویت ارتباط با توجه به گسترش مراقبت ، فعالیت می کند.

طبق گفته موسسه خدمات اجتماعی شهر دژئون ، سازمان و نیروی کار مرکز خدمات اجتماعی به عنوان ستاد مدیریت می شود و به طور مستقیم (امکانات جانبی) مدیریت می شود و به 52 مرکز گسترش می یابد.

پروژه های اصلی عمدتا از طریق بهره برداری از امکانات اجتماعی ملی و عمومی با هدف بهره برداری از 44 مرکز شامل 3 پرستار برای سالمندان ، 21 مرکز ملی و اجتماعی کودکان و 20 مرکز اجتماعی از ژوئیه 2020 تا 2025 انجام می شود.

علاوه بر این ، با نصب و راه اندازی یک مرکز خانه کامل ، در مجموع هشت سایت به عنوان پروژه های مراقبت طولانی مدت و کوپن نصب می شود و پروژه آزمایشی عرضه عمومی پس از بهره برداری به صورت مرحله ای گسترش می یابد.

علاوه بر این ، توسعه یک الگوی استاندارد برای سیاست های اجتماعی و خدمات اجتماعی در شهر دژئون ، تقویت مدیریت کیفیت خدمات اجتماعی (مشاوره تسهیلات ، پشتیبانی از کارکنان جایگزین ، بازرسی ایمنی تأسیسات و آموزش کارگران) ، تقویت شبکه مشارکت های دولتی و خصوصی از طریق ایجاد یک سیستم کمک اجتماعی منطقه ای و ترویج سیاست های ویژه در داژئون. ما قصد داریم با تهیه یک بستر اجتماعی خدمات اجتماعی را ارتقا دهیم.

معاون اول وزیر بهداشت و رفاه اجتماعی یانگ یانگ گفت: “ما به عنوان یک وظیفه دولتی ، ایجاد مراکز خدمات اجتماعی را در 17 شهر و استان تا سال 2022 تشویق می کنیم. با یک نقشه راه ثابت ، توسعه مرکز خدمات اجتماعی انتظار می رود. ”

کوون یونگ ، رئیس شورای شهر داژئون اخیراً گفت ، “امیدوارم آژانس خدمات اجتماعی داژئون نقشی اساسی در رفاه حال شهروندان دائژون داشته باشد و به عنوان فرصتی برای رشد بیشتر رفاه مدنی باشد.”

شهردار دائژون ، هور ته جئونگ گفت: “من فکر می کنم منطقی است که مرکز خدمات اجتماعی شهر داژئون ، که نقشی اساسی در ارائه سیاست های کمک اجتماعی و خدمات اجتماعی دارد ، به دلیل تاج در یک محیط دشوار برای همه راه اندازی شود. 19. “” ما تلاش های بیشتری برای ایجاد یک سیستم رابط ، ایجاد یک نقشه راه برای سیاست های کمک اجتماعی میان مدت و بلند مدت در داژئون ، سیستم سازی عملکرد امکانات ملی و عمومی و مراکز جامع خانگی ، بهبود کیفیت و بهبود درمان خواهیم کرد. کارگران.

[ad_2]