ژانویه 22, 2021 By haminp 0

مرکز حقوق دانشگاه ملی چونام “سالن فرهنگ حقوقی” را برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی چونام (رئیس جمهور جین سوک لی) میزبان سالن فرهنگ حقوقی بود تا دیدگاه های مختلفی را درباره مسائل اجتماعی به اشتراک بگذارد و در انتشار فرهنگ حقوقی سهیم باشد.

مرکز حقوقی دانشگاه ملی چونام (به سرپرستی سون جونگ هاک) در تاریخ 22 و با حضور اعضای اعضای دانشجویی ، یک سالن قانون و فرهنگ را با موضوع “حق به دنیا آوردن زنان مجرد به عنوان پرونده اپراتورهای معروف تلویزیون” برگزار کرد.

این رویداد به عنوان یک کنفرانس ویدیویی حضوری (ZOOM) برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 برگزار شد و دانشجویان شرکت کننده آزادانه در مورد حقوق زنان گفتگو کردند.

سالن فرهنگ حقوقی رویدادی است که میزبان یک بحث آزاد در مورد مسائل اجتماعی است که در رسانه های مختلف مانند کتاب ها و درام ها ظاهر می شود و در اکتبر سال گذشته با موضوع “مساوات برابری که از طریق وکلائی که جهان را تغییر داده اند فیلمها.

سون یونگ هاک ، رئیس مرکز گفت: “این یک فرصت معنادار برای به اشتراک گذاشتن نظرات مختلف دانش آموزان در مورد مسائل اجتماعی بود” و گفت: “ما در نظر داریم با گسترش مخاطبان هدف در آینده یک سالن قانونی و فرهنگی با شهروندان محلی برگزار کنیم.”

در همین حال ، مرکز حقوقی با اشاعه فرهنگ حقوقی در جامعه محلی ، مدیریت برنامه های مختلف آموزش حقوقی ، از جمله برنامه های مشاوره حقوقی ، آموزش میدانی در زمینه قانون بزرگراه ها ، آموزش حقوقی در یوتیوب و مجامع فرهنگ حقوقی با حمایت ملی پیشگام است. پروژه ارتقا university دانشگاه.

[ad_2]