فوریه 3, 2021 By haminp 0

مرکز جوانان Yecheon-gun ، که به عنوان یک مرکز فعالیت جوانان قرار دارد

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]مرکز آموزش جوانان Yecheon-gun (گونسو کیم هاک دونگ) با کار در برنامه های مختلف و ضروری به رشد و رشد صحیح جوانان کمک می کند و گفته می شود که به عنوان مرکز فعالیت های جوانان به نمایندگی از منطقه نقش مهمی ایفا می کند. از طرف و واقعیت.

از آنجا که فعالیت های فضای باز به دلیل کرونا 19 ، که از سال گذشته ادامه داشته است ، دشوار شده است ، برنامه حضوری “کلاس زیبا بانکوک در اتاق” ، یک برنامه حضوری برای نوجوانانی که از زندگی روزمره خسته شده اند ، از زمان پذیرش برنامه به مدت 10 دقیقه بسته شده است ، و باعث ایجاد علاقه زیادی از سوی نوجوانان و والدین می شود.

با شروع کلاس هنری بانگگو-سئوک ، ارتش قصد دارد برنامه های متنوعی متناسب با دوران چهارمین انقلاب صنعتی مانند تجربه VR ، اتاق رسانه برای یک نفر ، IT ، آشپزی و ایجاد هواپیماهای بدون سرنشین خود را متناسب با دوره چهارم انقلاب صنعتی ارائه دهد. نیازهای جوانان و آخرین گرایش ها.

علاوه بر این ، ما با فعال کردن یک برنامه ارتباطی با دفتر پشتیبانی آموزش Yecheon ، مدارس و نهادهای عمومی محلی به طور فعال به دوران پس از تاج پاسخ خواهیم داد و در جمع آوری و بهبود دیدگاه ها در مورد سیاست های جوانان و حاکمیت پیشگام خواهیم شد تقویت عملکرد کمیته راهبری جوانان.

علاوه بر این ، از مارس 2021 ، یک باشگاه جوانان برای پرورش خود و پرورش استعدادهای پنهان وجود دارد که محلی را برای جوانان برای لذت بردن از فعالیت های اوقات فراغت فراهم می کند ، هزینه های واقعی را فراهم می کند و پشتیبانی شخصی مانند انتصابات معلم را فراهم می کند. طرحی برای تبلیغ آن.

سپس ، وقتی وضعیت کرونا 19 تثبیت شد ، یک زمین بازی آبی در پارک ورزشی هانچئون نصب و بهره برداری می شود تا خانواده و دوستان بتوانند از تعطیلات تابستانی خنک لذت ببرند.

یک مقام مسئول Yecheon-gun گفت: “از آنجا که Yecheon-gun هجوم زیادی از نسل های جوان در شهر جدید دفتر استان دارد ، ما نقش مراکز آموزش جوانان را بازیابی خواهیم کرد و برنامه های مشتری مداری موجود را به طور قابل توجهی بهبود خواهیم بخشید ، به طوری که جوانان محلی ما می توانند به اعضای سالم جامعه تبدیل می شوند. “

در همین حال ، مرکز جوانان یچون گونگ که در سال 2006 افتتاح شد ، استخر شنا ، تئاتر جوانان ، اتاق تمرین رقص ، اتاق موسیقی ، اتاق آمادگی جسمانی ، سالن سخنرانی ، اتاق وب سایت و اتاق خودگردانی جوانان را اداره می کند. خود را به عنوان فضای ویژه ای برای جوانان تاسیس کرد.

[ad_2]