ژانویه 22, 2021 By haminp 0

مرکز بهداشت Yecheon-gun با سرمایه گذاری 11 میلیارد بوی بد نقش یک افسر بهداشتی ارتش را بازی می کند

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]مرکز بهداشت Yecheon-gun اعلام کرد که 11 میلیارد دلار در سال جاری سرمایه گذاری می کند ، یک Yecheon-gun سالم ایجاد می کند و تمام قدرت اداری را متمرکز می کند تا به طور فعال پروژه های بهداشتی رو در رو را برای آماده سازی برای دوره تاج طولانی 19 شناسایی و ارتقا دهد. و بعد از تاج.

با مدیریت عمیق 125 بیمارستان در سالن ، یک محیط پزشکی امن ایجاد شد و هنگامی که کمبود خون بوجود آمد ، با اهدای خون گروهی به دلیل حادثه تاج 19 ، نه تنها کمپین تقسیم خون برای تقسیم مشکل اهدا شد ، اما موارد اضطراری مانند آموزش CPR نیز برطرف شده است. ما در حال تقویت توانایی های خود هستیم.

علاوه بر این ، به منظور پاسخ پیشگیرانه به جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، کلینیک های غربالگری به صورت شبانه روزی و کلینیک های غربالگری سیار برای افراد محلی با تحرک محدود و امکانات پرخطر فعالیت می کنند.

علاوه بر این ، مطابق با سیاست دولت در کاهش شیوع آسیب های ناشی از اپیدمی طولانی مدت تاج 19 ، جلوگیری از گسترش جوامع محلی و پایان زودتر از آن ، واکسیناسیون از ماه فوریه برای کلیه نیروهای نظامی اعمال می شود.

پنجمین بیمارستان محلی Yecheon Kwon به عنوان یک کلینیک تنفسی شناسایی و فعالیت می کند و سیستمی را برای پاسخگویی به شیوع انواع بیماری های عفونی جدید و خارجی ایجاد کرده و از نظر سل برای گروه های آسیب پذیر بالای 65 سال غربالگری شده است. ما یک یخون ایمن و بدون نگرانی ایجاد می کنیم.

با کاهش فعالیت بدنی به دلیل اقدامات فاصله ی اجتماعی ، از یک برنامه پیاده روی سالم رو در رو به نام Dumpi برای ارتقا health سلامت نظامی استفاده می شود. او همچنین قصد دارد با یک تجارت سیار مراقبت های بهداشتی پشتیبانی کند.

به طور خاص ، برای غلبه بر کرونا بلو ، ما با ارائه خدمات پشتیبانی روانشناختی شخصی برای هر چرخه زندگی ، اقدامات مناسب برای بهبود سلامت روان ، مانند پشتیبانی از کیت قرنطینه روانشناختی برای بیماران تایید شده و خود قرنطینه ، را آماده خواهیم کرد.

علاوه بر پروژه غلبه بر کرونا 19 ، خدمات ویزیت 1: 1 پوندی ارتش برای پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی و مدیریت بیماری های مزمن برای افراد آسیب پذیر △ مرکز مراقبت از زوال عقل و کارهای شخصی برای موارد و سرپناه برای بیماران مبتلا به زوال عقل △ تهیه محصولات مراقبتی مورد نیاز برای مراقبت از بیماران مبتلا به زوال عقل △ بارداری پشتیبانی از شخصی بودن خدمات زایمان و والدین △ ما قصد داریم ضمن محافظت از سلامتی ارتش ، از جمله خدمات پشتیبانی مرحله ای ، یک Yechon خوب برای زایمان و والدین ایجاد کنیم. مدیریت بهداشت مادر و کودک.

[ad_2]