ژانویه 17, 2021 By haminp 0

مرکز بهداشتی Jung-ri در Jungri-dong ، Daedeok-gu ، Daejeon به عنوان یک فروشگاه عالی در Daedeok e-roum تعیین شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک شهردار گو جئونگ هیون) مرکز بهداشتی Jung-ri را که در بازار سنتی Jung-ri در Jung-ri-dong واقع شده است ، به عنوان چهاردهمین فروشگاه اینترنتی عالی Daedeok با ارز محلی .

به گفته گو در تاریخ هفدهم ، تصمیم بر این شد که یک فروشگاه عالی برای تبلیغ Daedeok e-Roum تعیین شود ، که به میزان قابل توجهی در افزایش فروش به صاحبان مشاغل کوچک در منطقه حتی در وضعیت کرونا 19 کمک می کند ، تا آنها را به مصرف کنندگان و توزیع کند. تا غرور صاحبان فروشگاه را القا کند.

از نظر فروشگاه های عالی ، 50 فروشگاه اول و فروشگاه های خاص مرتبط با توجه به فروش فروشگاه های پرداخت شده توسط Daedeok e-Roum در سال گذشته انتخاب شدند.

این ناحیه در نظر دارد از محصولات تبلیغاتی Daedeok e-loum برای فروشگاه های عالی پشتیبانی کند و در آینده نیز برای کاربران فروشگاه عالی رویدادهایی را برگزار کند.

پارک یونگ هیون ، رئیس بخش منطقه گفت: “دایدوک ای روم سال گذشته به عنوان یک مارک ملی ارز محلی شناخته شد و مطمئناً خود را به عنوان پشتوانه ای قوی برای اقتصاد دشوار منطقه ای تثبیت کرده است.” ما توانایی های سیاسی خود را متمرکز خواهیم کرد تا Daedeok e-Rome دوباره احیا شود. “

از طرف دیگر ، Daedeok e-Roum اولین واحد پول محلی در Daejeon است که می تواند در تمام مناطق Daejeon مورد استفاده قرار گیرد ، و 10٪ از بازپرداخت ماهانه را به 1 میلیون درآمد ماهانه پرداخت می کند.

[ad_2]