فوریه 1, 2021 By haminp 0

مرکز استان های ملی دژئون در تعطیلات سال نو میلادی بسته است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در اولین مرکز استان ملی Daejeon (مدیر جونگ هو جئون) از 11 تا 14 فوریه در تعطیلات سال نو قمری کار خود را متوقف می کند تا از شیوع عفونت کرونا 19 و برای ایمنی نمازگزاران جلوگیری کند و در عوض کار مانند این است ” عبادت آنلاین. ” آشکار شد

این اقدام یک راه حل اجتناب ناپذیر برای جلوگیری از شیوع عفونت کرونا 19 به دلیل ازدحام بازدیدکنندگان از گورستان ملی در تعطیلات سال نو قمری و اطمینان از ایمنی زائران و کار گورستان ، تپه سنگ و امکانات داخلی است. و فعالیت اتوبوس شاتل نیز متوقف خواهد شد.

با این حال ، بازدیدهای محلی از گورستان های خارجی با گرفتن رزرو قبلی (2.1. (دوشنبه) 2.10. (چهارشنبه)) فقط برای کسانی که در موارد غیرقابل اجتناب (تاریخ ها ، سه سال و غیره) به خاک سپرده می شوند ، می توانند بازدید محدود داشته باشند. .ن).

بعلاوه ، نقل مکان به گورستان ملی در تعطیلات سال نو میلادی متوقف شد ، اما کار زین در محل برای متوفی معمولاً انجام می شود.

گورستان ملی داژئون قصد دارد خدمات عبادی آنلاین را گسترش دهد و به منظور برطرف ساختن ناراحتی خانواده داغدار به دلیل تعلیق موقتی عبادت در محل ، خدمات عبادی آنلاین را برپا کند.

ابتدا کارگروهی تشکیل شد و از اول فوریه تا 5 فوریه سرویس انتقال عکس هئونوا و عبادت فعالیت کرد که در آن سالن تشریفات و سپاه تشریفات مقبره زین را پیدا و اجرا می کردند.

خانواده های داغدیده می توانند از طریق تلفن (7184 7 7181- 042) برای این خدمات درخواست دهند و عکس های گل و عبادت را از طریق متن یا ایمیل دریافت کنند.

علاوه بر این ، “سفارش آنلاین” که از 8 فوریه آغاز می شود ، باید به عزاداران داغدیده که قادر به بازدید مستقیم از گورستان ملی نیستند ، اطمینان دهد.

از سوی دیگر ، مدیر جونگ هو جئون گفت: “به عنوان اقدامی برای ایمنی خانواده های باسابقه و مردم ، ما می خواهیم از همکاری و همکاری شما در جهت توقف فعالیت گورستان ملی در تعطیلات سال جدید قمری و استفاده فعال از خدمات ارسال گل و عکس عبادت و آنلاین. من به تو می دهم “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد مرکز استان Daejeon در تعطیلات سال نو میلادی ، به وب سایت مرکز Prefecture National Daejeon مراجعه کنید.

[ad_2]