ژانویه 21, 2021 By haminp 0

مرکز آموزش مادام العمر Daejeon ، مجموعه ای باز از برنامه های یادگیری مادام العمر 2021

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مرکز یادگیری مادام العمر Daejeon (مدیر Ki-pyo Eom) اعلام کرده است که از 21 تا 27 ژانویه به طور آشکار برنامه یادگیری مادام العمر 2021 را به مدت 7 روز استخدام خواهد کرد.

اهداف استخدام 34 برنامه در زمینه سواد ابتدایی ، مهارت های حرفه ای ، علوم انسانی و فرهنگ و هنر است و دوره های نهایی انتخاب شده پس از نمایش بصورت حضوری یا رو در رو (بصورت آنلاین) در اتاق دوره مربوطه در مرکز آموزش در کل زندگی به مدت 10 ماه از مارس تا دسامبر. بصورت کلاس برگزار می شود.

این مسابقه را فقط می توان از طریق پست الکترونیکی برای مدرسان دارای شرایط خاص مانند داشتن گواهینامه در یک رشته مرتبط با سخنرانی ، تکمیل بخش مربوطه در دانشگاه و داشتن بیش از دو سال سابقه تدریس در زمینه برنامه اعمال کرد.

در این میان ، برنامه حاصل پس از اولین بررسی سند و مصاحبه دوم و ارزیابی توسط متخصصان خارجی برای افزایش شفافیت و انصاف پروژه انتخاب خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام سایر برنامه ها ، به اطلاعیه در صفحه اصلی مرکز آموزش مادام العمر Daejeon (www.dllc.or.kr) یا از طریق تلفن (بخش یادگیری مادام العمر 220-0534 ☎) مراجعه کنید.

مدیر Eom Ki-pio از مرکز یادگیری مادام العمر Daejeon گفت: “ما با انتخاب برنامه های عالی از طریق یک مسابقه برنامه ، رضایت فراگیران را افزایش خواهیم داد و به تضمین حق آموزش و بهبود کیفیت زندگی شهروندان کمک خواهیم کرد. دژئون. “

[ad_2]