فوریه 2, 2021 By haminp 0

مدیریت غذای ایمن و قرنطینه در آماده سازی برای تعطیلات سال نو قمری !!

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] شهر گومی اعلام کرده است که تلاش خود را بر روی بهداشت مواد غذایی و مدیریت قرنطینه متمرکز خواهد کرد تا شهروندان بتوانند قبل از تعطیلات سال نو قمری با خیال راحت غذا بخرند و با خیال راحت از رستوران های کرونا 19 استفاده کنند.

در وهله اول ، مقررات بهداشت مواد غذایی مانند وضعیت مدیریت غذا برای رستوران ها در امکانات چند منظوره مانند ایستگاه Gumi و ترمینال اتوبوس های بین شهری ، که توسط بسیاری از شهروندان استفاده می شود ، و مقررات قرنطینه مانند ماسک زدن و بررسی فروشگاه های سئونگ سو و غذاهای فرآوری شده (شیرینی کره ای ، کیک برنجی ، توفو) و غیره برای جلوگیری از انتشار محصولات غیر سازگار ، مواد خطرناک را جمع آوری و بررسی کنید.

علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد با استفاده از وب سایت و تابلوهای الکترونیکی برای جلوگیری از مسمومیت غذایی با نورو ویروس ، مدیریت ذخیره سازی و مصرف ایمن غذاهای تعطیلاتی را که آسان نادیده گرفته می شوند ، ترویج دهد. ذخیره قوانین نگهداری مواد غذایی برای محرومیت.

علاوه بر این ، بازرسی های ویژه قرنطینه در رستوران ها ، کافه ها و امکانات تفریحی نزدیک رستوران های معروف ، محله های مرکز شهر و جاذبه های گردشگری انجام می شود و اقدامات سختگیرانه ای مانند جریمه و پیگرد قانونی برای اخلال در تجارت انجام می شود. تلاش برای جلوگیری از حوادث غذایی و اطمینان از قرنطینه در محل.

[ad_2]