ژانویه 27, 2021 By haminp 0

مدیریت آموزش و پرورش در شهر Sejong ، 2021. یک راهنمای عملی برای پایه های ابتدایی

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] شورای آموزش و پرورش ویژه خودگردان شهری در Sejong (سرپرست Gyo-jin Choi ، از این پس “شورای آموزش و پرورش شهر Sejong” نامیده می شود) در تاریخ 27th اعلام کرد که “راهنمای عملی کلاسهای مراقبت های اولیه” معلمان راهنما را آماده کرده است در مراقبت های اولیه و انتشار آنها به مدارس در سطوح مختلف.

در همین حال ، وزارت آموزش و پرورش شهر سجونگ برای بهبود شرایط کار کارکنان مراقبت های اولیه ساعات کار را از 4 به 6 ساعت افزایش داده است.

علاوه بر این ، ما بر تقویت شایستگی کارکنان متخصص از طریق آموزش حضوری دو بار در سال و آموزش حضوری حضوری در طول سال متمرکز شدیم.

علاوه بر این ، این راهنمای عملی برای رسیدگی به شکایات مربوط به سنگینی کار ناشی از کار کلاس های مراقبت های اولیه مراقبت های اولیه تهیه شده است.

“راهنمای عملی برای کلاس های مراقبت های اولیه” به کتابچه هایی برای کار با کلاس های مراقبت های ابتدایی و کارهای اداری تقسیم شده است و شامل مطالبی است که می تواند در هنگام کار با وظایف در امکانات مدرسه به طور عملی مورد استفاده قرار گیرد.

این شامل دانش برای کار کلی به عنوان آماده سازی برای کار در کلاس های مراقبت های اولیه ، میان وعده ها و وعده های غذایی ، ساخت امکانات و ایمنی است.

به طور خاص ، برای کارگران مراقبت های اولیه که در مدیریت کار K-Edupine و استفاده از سیستم حسابداری مدارس مشکلی دارند ، مراحل پردازش به طور جزئی گام به گام سازمان یافته است تا بتوان به راحتی ردیابی کرد.

علاوه بر این ، پیش نویس ها و فرم های مختلف مورد نیاز برای کارهای مراقبتی گنجانده شده است.

شغل شغلی جئونگ مین کیونگ ، که یکی از اعضای کمیته توسعه دستی است ، گفت: “ما در برخورد با کارهای اداری که تاکنون ناشناخته بودیم ، مشکلات زیادی داشته ایم ، اما انتظار داریم که از تهیه این کتاب راهنما کمک زیادی بگیریم. “امیدوارم که باشد.”

سرپرست چوی گو-جین گفت: “حتی در شرایط دشوار روزمره با کرونا 19 ، به لطف کارکنان دلسوز که به گرمی کودکان را مانند قلب مادر در آغوش گرفتند ، ما بر اوقات سختی غلبه می کنیم.” امیدوارم که همانطور که اکنون این کار را انجام می دهم ، و به پشتیبانی فعال ادامه خواهم داد. “

از طرف دیگر ، “راهنمای عملی برای کلاسهای مراقبت ابتدایی” که این بار تهیه شده است ، اولین راهنمای کار در کشور برای متخصصان مراقبت بود و فرصتی برای دیدن روند رو به جلو دولت آموزش و پرورش شهر آموزش و پرورش در Sejong بود. .

[ad_2]