ژانویه 26, 2021 By haminp 0

مدرسه زمستانی در جستجوی رویاها ، پر از تجربیات هیجان انگیز

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]Office Gyeongsangbuk-do Andong خدمات پشتیبانی آموزش و پرورش Andong Hee-oh ، یک برنامه ویژه تعطیلات زمستانی ویژه مدارس ابتدایی را برای دانش آموزان تحت آموزش ویژه در سال 2021 با موفقیت به اتمام رساند که از 13 ژانویه تا 26 ژانویه در مرکز پشتیبانی آموزش ویژه اندونگ برگزار شد. برگزار شد.

در طول برنامه ویژه تعطیلات زمستانی در دانش آموزان دبستان Andong Hee-O ، دانش آموزان در موسیقی سنتی کره ای (تحصیل Janggu و Nanta) ، هنر (هنر ویترین ، ساخت تقویم پارچه ای 2021 و غیره) حضور می یابند. ، باغبانی (دسته گل ، ساخت سبد گل) ) ، آشپزی (ساخت ساندویچ و غیره) ، تربیت بدنی. از طریق تجربیات مختلف (تشک بازی ، بازی با توپ و غیره) و آداب و رسوم (تهیه یک مراسم چای ، مطالعه آداب و رسوم یک مراسم چای و غیره) ، اوقات مفیدی را صرف ایجاد اعتماد به نفس و رسا بودن کردم.

Andong O-jin Kuon ، مدیر مرکز پشتیبانی آموزش ویژه ، رئیس گروه پشتیبانی آموزش ، گفت: “من امیدوارم که در تعطیلات زمستانی ، که به دلیل سرما بازنشسته می شوند ، دانش آموزان بتوانند تعطیلات زمستانی را سپری کنند. روشی سالم و هیجان انگیز از طریق برنامه های متنوع و مفید در مرکز پشتیبانی آموزش ویژه. ما همچنان به طور فعال از دانش آموزان هدفمند با آموزش ویژه حمایت خواهیم کرد تا آنها بتوانند با گشایش برنامه های متنوع و پاداش آور به اعضای مطمئن جامعه تبدیل شوند. “

[ad_2]