ژانویه 8, 2021 By haminp 0

متجاوز پارلمانی ایالات متحده “با شناسایی چهره به عنوان ANTIFA شناخته شد” یک سایت سیاسی اشتباه است که خلاصه آن در ژاپن توزیع شده است: J-CAST News

[ad_1]

در تاریخ 6 ژانویه سال 2020 (به وقت محلی) ، معترض حامی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، به ساختمان پارلمان فدرال در پایتخت ، واشنگتن حمله کرد و اعضای گروه افراطی آنتیفا با لباس هواداران خود را به تن کردند. گفتمان آن (هوم) در ژاپن در حال گسترش است.

گفته می شود که نرم افزار تشخیص چهره به عنوان اساس شناخته شده است ، اما ارائه دهنده این موضوع را رد می کند. مقاله اصلی نیز اصلاح شده است. چندین رسانه آمریکایی گزارش دادند.

  • توزیع از طریق یک سایت خلاصه در ژاپن

    توزیع از طریق یک سایت خلاصه در ژاپن

  • مقالات را توزیع کنید

    مقالات را توزیع کنید

  • توزیع از طریق یک سایت خلاصه در ژاپن
  • مقالات را توزیع کنید

“آنتیفا برای تحقیر ترامپ چه بود؟”

آغاز مقاله ای بود برای هفتمین سایت سیاسی جناح راست ژاپن با خلاصه ای از “پست ناشناس” سیستم تشخیص چهره ، اعضایی را که بعنوان Antifa (مادر اصلی) به ساختمان پارلمان حمله کردند تأیید می کند.

ما مقاله ای از روزنامه شماره 6 روزنامه آمریکایی “واشنگتن تایمز” و مقاله ای در نسخه ژاپنی سایت خبری “Epoch Times” را به شما ارائه می دهیم که مطالب را نقل می کند.

حامیان ترامپ می گویند یکی از اعضای آنتیفا که به عنوان یکی از آنها مبدل به معترضانی شد که روز چهارشنبه به پایتخت آمریکا حمله کرد. »

“پیشکسوتان به واشنگتن تایمز گفتند که XRVision از نرم افزار تشخیص چهره معترضین برای ترکیب دو عضو آنتیفا فیلادلفیا با دو مرد در سنا استفاده کرده است.”

من به او گفتم که.

ظهر روز هشتم بیش از 10 هزار وبلاگ روتوش کرد ، “من فکر کردم” آیا بایدن س askال کرد؟ “” یک سری از نوشته ها که خشم تئوری توطئه و پوشش رسانه ای مغرضانه را بیان می کند ، گفت: “ژاپن من در مورد زباله های جمعی گزارشی نمی دهم.”

[ad_2]