فوریه 5, 2021 By haminp 0

ما روزانه از شعبه Yecheon of Korea Electric Power Corporation پشتیبانی دریافت می کردیم

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선 기자]Yecheon-gun روز پنجم گفت که در ساعت 11 صبح ، تیم خدمات اجتماعی فرماندار KEPCO ، Yecheon از تیم در آغاز رویای دفتر منطقه بازدید کرد و نیازهای روزانه به ارزش 1 میلیون کودک را از گروه های آسیب پذیر ساختمان تأمین کرد.

رئیس پارک داوطلبان یو جین گفت: “ما به این امید که بچه های زمستان را با سلامتی سپری کنند ، از بچه های محلی خود حمایت می کنیم.” “ما علاقه مند خواهیم بود که به کودکان Dream Start خوشبختانه رشد کنیم.

فرماندار جئونگ سانگ دون گفت: “وقت آن است که اهمیت اشتراک گذاری را به یاد بیاوریم ، اگرچه این یک تعهد کوچک است. ما به طور فعال با هم کار خواهیم کرد تا همه بتوانند یک یچون خوشحال شوند و روحیه جامعه را نشان دهند.”

گونسو کیم حق دونگ گفت: “من از کارکنان شاخه KEPCO در Yecheon سپاسگزارم که قلب های گرم نشان دادند و عشق به همسایگان خود را تمرین کردند. با تشکر از این ، به کودکان در Dream Start کمک می کند تا به درستی رشد کرده و رویاهای خود را رشد دهند.

از طرف دیگر ، Yecheon-gun Dream Start مدیریت پرونده و خدمات یکپارچه شخصی را برای ارتقا growth رشد و توسعه سالم کودکان آسیب پذیر 0 تا 12 سال و فراهم کردن فرصت هایی برای شروع عادلانه ارائه می دهد.

[ad_2]