ژانویه 27, 2021 By haminp 0

ما در Daejeon از طریق سرویس Find Ancestors Land حقوق شهروندی شهروندان را فراهم می کنیم!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) در تاریخ 27th اعلام کرد که سال گذشته 17،988 درخواست را از طریق خدمات یافتن اجداد دریافت کرده و اطلاعاتی در زمین 25،259 قطعه ، 23،156،000 متر مربع به 4888 متقاضی ارائه داده است.

خدمات یافتن نیاکان Daejeon City اطلاعاتی را در مورد زمین های تحت پوشش 81.7 کیلومتر مربع از 91369 بسته طی 5 سال گذشته به شهروندان ارائه می دهد و پاسخ مداوم شهروندان را دریافت می کند.

“یافتن زمین اجدادی” یک اداره رایگان است که با استفاده از سیستم اطلاعات ملی قلمرو ، زمین را به نام جد متوفی یا وضعیت مالکیت زمین در کشور به نام جد متوفی در صورت مدیریت املاک استفاده می کند سهل انگاری یا سرزمین اجداد به دلیل یک حادثه غیرمنتظره قابل شناسایی نیست.

شخصی که مستحق ارث است می تواند یک نسخه از شناسنامه خود و یک نسخه از اخراج وارث را تهیه و درخواست کند (در صورت فوت پس از سال 2008 ، یک گواهی روابط خانوادگی و یک گواهی اساسی). فقط بازدید کنید

با این حال ، اگر جد قبل از 1 ژانویه 1960 درگذشت ، فقط وارث استرالیایی (نخست زاده) می تواند درخواست دهد.

هنگامی که می خواهید زمین خود را بررسی کنید ، با کارت شناسایی خود به تالار شهر یا دفتر اداره مراجعه کنید یا اگر گواهی رسمی دارید ، به پورتال اطلاعات ملی مکانی (http://www.nsdi.go.kr) مراجعه کنید و “من” را در فهرست مرور کلیک کنید. با استفاده از “سرویس جستجوی زمین” به راحتی می توانید آن را بررسی کنید

رئیس اداره اطلاعات زمین منصوب شده توسط Daejeon City گفت: “ما همچنان به” یافتن زمین اجدادی “و ارائه خدمات دقیق اداری برای کمک به شهروندان در اعمال و محافظت از حقوق مالکیت ادامه خواهیم داد.

[ad_2]