ژانویه 8, 2021 By haminp 0

ما در مدت زمان کوتاهی باز نخواهیم شد ، حتی اگر دلیل خارق العاده ای اعلام کنیم دلیل اینکه رستوران اصلی “اتاق غذاخوری جهانی” گفته است: J-CAST News

[ad_1]

Global Dining (ذکر شده در بخش دوم بورس اوراق بهادار توکیو ، میناتو-کو ، توکیو) ، یک رستوران اصلی که رستوران هایی را عمدتا در کلان شهر توکیو اداره می کند ، در 7 ژانویه 2020 اعلام کرد که قصد دارد تجارت خود را حتی پس از اعلام ادامه دهد. اضطراری

رئیس جمهور كوزو هاسگاوا دلیل آن را توضیح داد: “حفظ تجارت و اشتغال در تجارت تا ساعت 20:00 غیرممكن است” و خواستار تفاهم شد.

  • رستوران هایی که توسط Global Dining سرو می شوند

    رستوران هایی که توسط Global Dining سرو می شوند

  • بیانیه کامل رئیس جمهور کوزو هاسگاوا

    بیانیه کامل رئیس جمهور کوزو هاسگاوا

  • رستوران هایی که توسط Global Dining سرو می شوند
  • بیانیه کامل رئیس جمهور کوزو هاسگاوا

4 دلیل نشان دهید

این شرکت 43 فروشگاه در ژاپن و خارج از کشور را اداره می کند ، از جمله رستوران ایتالیایی Cafe La Boheme ، رستوران قومی Monthoon Cafe و میخانه Gonpachi.

در بیانیه ای که در وب سایت رسمی هفتم منتشر شد ، آمده است که حتی پس از صدور اعلامیه اضطراری به سه بخش توکیو ، کاناگاوا ، چیبا و سایتاما ، مانند همیشه به کار خود ادامه خواهد داد. دولت از رستوران ها خواسته تا ساعت 8 شب افتتاح شود ، اما آماده پاسخ دادن نیست.

آقای هاسگاوا چهار دلیل اصلی برای این موضوع ذکر می کند. در مقایسه با تعداد مرگ های ناشی از ویروس کرونا در ایالات متحده و آنفلوانزای فصلی ، تعداد مرگ های ناشی از تاج جدید در ژاپن کم است ، بنابراین ما این اعلامیه اضطراری را زیر سوال می بریم.

علاوه بر این ، در کشوری که قفل ساخته شده است ، نمی توان فرد آلوده را متوقف کرد و نسبت به فروپاشی پزشکی که در ژاپن فرا خوانده می شد ، تردید داشت. حمایت دولت نیز ناکافی است و اگر ساعات کار کاهش یابد ، “حفظ شغل و اشتغال غیرممکن است”.

به گفته سخنگوی Global Dining این بیانیه در تاریخ 5 ام در فیس بوک قرار گرفت و در روز هفتم در وب سایت رسمی قرار گرفت. وی گفت: “هنگام اعلام آخرین وضعیت اضطراری ، استعلامات زیادی از مشتریان در مورد عملکرد فروشگاه وجود داشت.”

اگرچه در اعلامیه اضطراری قبلی به غیر از برخی فروشگاه ها باز بود ، فروش در تمام فروشگاه های محلی هنوز حدود 112 میلیون ین بود که 84.7 درصد نسبت به سال قبل در آوریل و حدود 230 میلیون کاهش داشت. در ماه مه ، 69.8 درصد کمتر از سال قبل است. این یک ضربه بزرگ برای 10000 ین بود. تا دسامبر گذشته ، میزان فروش سالانه 30-40٪ کاهش می یابد.

سیاست تجارت عادی از هفتم است و بسته به پاسخ دولت و مقامات محلی ، کاهش ساعات کار در نظر گرفته خواهد شد.

[ad_2]