ژانویه 28, 2021 By haminp 0

“مارماهی آب شیرین در رودخانه باکما” در Birae-dong ، Daedeok-gu ، Daejeon ، به عنوان یک فروشگاه عالی در Daedeok e-roum تعریف شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در روز 27th Daedeok-gu ، Daedeok-gu (Park Jeong-hyeon ، رئیس دفتر شهرستان) رستوران مارماهی آب شیرین را در رودخانه Baekma در Birae-dong به عنوان یک روم الکترونیکی عالی Daedeok با ارز محلی توصیف کرد.

فروشگاه های انحصاری برای ترویج تبلیغات Daedeok e-Roum ، توزیع مصرف کنندگان و الهام بخشیدن به صاحبان فروشگاه ها و 50 فروشگاه از جمله فروشگاه های برتر و فروشگاه های مرتبط ویژه با توجه به صنعت ، بر اساس فروش فروشگاهی که سال گذشته توسط Daedeok e-Roum پرداخت شده است ، انتخاب شدند.

این ناحیه در نظر دارد از محصولات تبلیغاتی Daedeok e-loum برای فروشگاه های عالی پشتیبانی کند و در آینده نیز برای کاربران فروشگاه عالی رویدادهایی را برگزار کند.

پاک جئونگ هیون ، رئیس بخش گفت: “Daedeok e-Roum خود را به عنوان پشتیبانی قابل اعتماد برای مشاغل کوچک محلی که به دلیل طولانی بودن تاج 19 دچار مشکل شده اند ، تثبیت کرده است.”

Daedeok e-Roum اولین واحد پول محلی در Daejeon است که می تواند در تمام مناطق Daejeon مورد استفاده قرار گیرد و 10٪ از استرداد پول نقد در ماه تا 1 میلیون درآمد ماهانه را پرداخت می کند.

[ad_2]