ژانویه 26, 2021 By haminp 0

لی چول وو ، فرماندار استان ، دستور می دهد که برای نجات جان مردم از قدرت اداری کامل برخوردار شود

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]فرماندار Gyeongsang-do Li Cheol-u در بیست و ششمین دوره “اقدامات جامع برای نجات جان افرادی مانند Gyeongbuk” برای نجات جان افرادی که به دلیل تاج 19 در رکود طولانی مدت بودند ، اعلام کرد و “ستاد ویژه” را تشکیل و راه اندازی کرد. برای نجات جان مردم (T / F) “در حمایت از این.

در استان گیونگ بوک ، چون غذا خوردن در خارج از خانه ، مسافرت و فعالیتهای اوقات فراغت پس از طولانی شدن کرونا 19 بسیار مورد مذاکره است ، اقتصاد کل ، با تولید و اشتغال و همچنین مصرف محلی ، در بحران است. به ویژه صاحبان مشاغل کوچک ، بازارهای سنتی ، خدمات گردشگری و غذایی و موارد دیگر.

بر این اساس ، Gyeongbuk-do “اقدامات جامع بلند مدت و کوتاه مدت برای نجات معیشت مردم” را در تمام مناطق استان آغاز خواهد کرد و به طور فوری 1.76.1 میلیارد وون را در 53 پروژه سرمایه گذاری خواهد کرد.

پروژه های کوتاه مدت ، که به طور فشرده در سه ماهه اول اجرا خواهد شد ، در کل 1.3 تریلیون KRW در 33 پروژه در هشت منطقه هزینه می شود که 18 پروژه جدید و 15 پروژه موجود و گسترش یافته است. علاوه بر این ، در مجموع 20 پروژه بلند مدت وجود دارد که باید در طول سال تبلیغ شوند ، که 13 پروژه جدید و 7 پروژه موجود و گسترش یافته است.

“اقدامات برای نجات معیشت مردم” برنامه ریزی شده است که در سه جهت اصلی انجام شود.

اول ، فضای جامعه محلی را از طریق گسترش فرهنگ اهدا کننده و غیره افزایش می دهد تا جو جامعه محلی افسرده را افزایش دهد ، و دوم اینکه با سرمایه گذاری فشرده تمام منابع موجود در نیمه اول و سوم ، برای نجات روح تجارت کوچک و خود اشتغالی. سیاست این است که تمام گزینه های سیاسی را متمرکز کند.

به ویژه در زمینه توسعه مبارزات همه گیر ، تمایل مقامات دولتی برای تقسیم درد برجسته است.

نخست ، فرماندار لی چول وو تصمیم گرفت کل حقوق ماهانه را پرداخت کند و مقامات نیز در نظر دارند که به طور مستقل مشارکت کنند. این کمکها در حسابهای “جنبش اشتراک عشق عشق به شهر زادگاه ، گیونگ بوک” جمع آوری می شود و برای کمک به نیازمندان استفاده می شود. این استان قصد دارد این كمك مالی را در سراسر جامعه ، از جمله سازمانهای تأمین بودجه ، شهرها ، شهرستانها و سازمانهای خصوصی گسترش دهد و آن را به عنوان “یك كشتار مشترک همسایگان عشق و خوشبختی” گسترش دهد تا روح فداكاری افتخار آمیز کیونگبوك را به عنوان یك فرهنگ توسعه دهد.

علاوه بر این ، فرماندار با مراجعه به مشاغل کوچک و متوسط ​​، بازارهای سنتی و صاحبان اتوبوس های کوچک برای شنیدن و حل مشکلات در محل ، اتوبوس شادی Saebreeze را برای نجات جان مردم اداره می کند. ، Tsu GO ، People Livingship LO) نیز ارتقا خواهد یافت .

اجرای سریع مالی ، که یک نقطه کانونی برای اقتصاد عمومی خواهد بود ، نیز با شدت و تراکم بیشتری نسبت به سال گذشته پیش خواهد رفت. از سه ماهه اول سال گذشته ، میزان مصرف و سرمایه گذاری 1.91 تریلیون KRW بود ، اما امسال با هدف 2،135.9 میلیارد KRW ، 219.2 میلیارد KRW اضافی سرمایه گذاری خواهد شد تا پول به بازار برود.

علاوه بر این ، در نظر دارد برای اوایل فوریه-مارس سفارشات همه پروژه ها را با هدف 65٪ تعیین کند ، که 5٪ بیشتر از هدف تعیین شده توسط دولت (60٪) برای اجرای سریع است ، و به ویژه تمرکز بر مالی منابع در سه ماهه اول.

به ویژه ، این استان عمیقا تشخیص می دهد كه وضعیت فعلی قابل مقایسه با شرایط جنگ است ، بنابراین منتظر تهیه بودجه اضافی معمول نیست ، اما در عوض مقدار زیادی ذخیره می كند و تمام مراحل اداری را به عنوان بحث در مورد فن آوری ساخت مدیریت می كند. در اسرع وقت. سیاست چرخاندن اقتصاد است.

سیاست های نجات برای صاحبان مشاغل کوچک و افراد مستقل نیز تشویق خواهد شد.

ابتدا ، برنامه توسعه هدیه های محلی عشق قابل توجهی برنامه ریزی شده است. این استان قصد دارد با اطمینان از اینکه 434 میلیارد گواهی هدیه کسب شده در نیمه اول سال هزینه می شود و تا پایان سال به 1 تریلیون بوی بد می رسد ، تأثیر چند برابری خود را بر اقتصاد محلی افزایش دهد. برای این منظور ، ما یک کمپین برای دادن پول و پول جیب با گواهینامه های محلی برای هدیه های عشق آغاز خواهیم کرد.

“نگهداری ثانویه صندوق ارتقا Business مشاغل کوچک” نیز به طور قابل توجهی از 50 میلیارد وون به 200 میلیارد وون افزایش می یابد و “پشتیبانی هزینه کارت” * که به تازگی معرفی شده است ، از بار مدیریتی صاحبان مشاغل کوچک پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، یک پروژه جدید “تغییر باد تازه” برای بهبود فضای مدیریت فروشگاه و حمایت از مردم ، و به ویژه سیاست های پشتیبانی عملی مانند کاهش 100 درصدی مالیات کسب معیشت خریداری شده توسط کوچک آغاز خواهد شد. صاحبان مشاغل و مشاغل آزاد نیز به طرق مختلف تشویق می شوند.

همچنین روش های مختلفی برای حمایت از SME ها وجود دارد.

نمایشگاه آنلاین Gyeongbuk Sale Festa و Silaria برنامه ریزی شده و در تعطیلات سال نو میلادی متمرکز شده است تا در یک سال پرداخت وجوه سیاسی به SME های مبتلا به کرونا 19 (به ارزش 10 میلیارد وون) را به تأخیر بیندازد و به شرکت هایی که پیشگام بازارهای آنلاین هستند کمک کند. من این کار را خواهم کرد

علاوه بر این ، به منظور رسیدگی به مشکلات صنعت حمل و نقل ، که در مدیریت وخیم تر شده است ، پروژه پشتیبانی حمل و نقل * ، که پشتیبانی مالی فوری را فراهم می کند ، و تبلیغات اولیه کار برای کار و کارزار فروش محصولات کشاورزی تشویق می شود. ادامه دارد.

علاوه بر این ، اقدامات برای تحریک سرمایه گذاری زودهنگام با اعطای یارانه فوری به شرکت های سرمایه گذاری موجود و پروژه اصلی امیدوار به احیای مجدد صنعت گردشگری “در حمایت از صنعت گردشگری که مستقیماً تحت تأثیر کرونا 19 قرار دارد ، فعالانه ارتقا می یابد.

برای حمایت از این برنامه ها ، سیستم اداری در “ستاد ویژه احیای زندگی مردم” (T / F) سازمان یافته است و به عنوان یک سیستم اضطراری در طول سال فعالیت می کند. ستاد ویژه ، به عنوان رئیس بخش به عنوان استاندار استان ، از پنج تیم پاسخگویی در تمام مناطق استان تشکیل شده است و قصد دارد با گردآوری توانایی های خارجی مانند شهرها ، شهرستان ها ، دانشگاه ها و شرکت ها ، به مسائل مختلف رفاه عمومی بپردازد.

به منظور رسیدگی به مشکلات در این زمینه و یافتن گزینه های موثر سیاست ، “گروه مشاوره ای رفاه عمومی” متشکل از نمایندگان بخش تجارت ، تجارت کوچک ، بازارهای سنتی ، شرکت های کوچک و متوسط ​​و کشاورزان نیز پیشنهاد شده است. سازمان یافته و اداره می شود.

فرماندار لی گفت: “معیشت مردم به دلیل طولانی بودن کرونا 19 در لبه صخره ایستاد و تمام منابع موجود برای انجام اقدامات ویژه سرمایه گذاری شد.” روح “نجات ساجونگ” راهی پیدا کرد حتی در یک بحران در حال مرگ زندگی کنند. با وجود همه ساکنان ، مطمئناً این بحران را به فرصتی تبدیل خواهیم کرد. ”

وی افزود: “مانند جنبش قبلی جبران اوراق قرضه دولتی ، ما باید راهی پیدا کنیم تا با روحیه Daegu و Gyeongsangbu-do به خود کمک کنیم.” ” زندان ، ما چارچوب اداری را با کارکنان ادامه خواهیم داد.

وی افزود: در حالی که منافع مستقیم در نجات جان مردم مهم است ، دولت ما تمام تلاش خود را برای هموار سازی راه و نقش در تقویت انرژی انجام می دهد تا مشاغل کوچک و دیگران راهی برای زندگی در رقابت سرمایه داری پیدا کنند. “

در همین حال ، جو یونگ مون ، رئیس اتاق تجارت و صنایع کیونگ بوک ، که امروز در مراسم افتتاحیه شرکت کرد ، گفت: “راه اندازی ستاد ویژه برای احیای زندگی مردم در یک دوره اضطراری اقتصادی مهم و ضروری است تا همه در آن زندگی کنند. لحظه های سخت ما راههای غلبه بر بحران را به اشتراک خواهیم گذاشت و بصیرتها را بصورت فعال کشف و ارتقا خواهیم داد. “

[ad_2]