ژانویه 20, 2021 By haminp 0

لاستیک Hankook Tire لاستیک های جدید اتومبیل را در قدرتمندترین آئودی سری Q RS Q8 عرضه می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Hankook Tire & Technology Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت So-il Lee ، از این پس Hankook Tire نامیده می شود) ، شرکت تایر پیشرو در جهان ، “Ventus S1 evo3 SUV” را به “RS Q8” ، یک SUV با عملکرد بالا با موتور 600 اسب بخار از مارک برتر اتومبیل آلمانی آئودی اضافه کرد. این خودرو SUV Winter I * cept evo2 را به عنوان لاستیک خودروهای جدید تأمین می کند.

‘RS Q8’ که این بار تایرهای Hankook Tire را برای خودروهای جدید تحویل می دهد ، بهترین مدل در محدوده SUV آئودی و همچنین مارک ورزشی RS (Renn Sport) با عملکرد فوق العاده عالی است که دارای فناوری پیشرفته است. برای تحویل لاستیک برای اتومبیل های جدید در خط RS ، باید از تست های خود تأیید شده و همچنین رانندگی کاملاً سریع با سرعت بالا در Nürburgring Nordschleife در آلمان عبور کند ، که سخت ترین پیست آزمایشی در جهان محسوب می شود.

از طریق این فرآیند دقیق تحویل ، ما همکاری های مداوم خود را با آئودی RS خط مانند RS7 Sportback ، RS6 Avant ، RS4 Avant ، RS5 کوپه و TT RS تقویت کرده ایم. علاوه بر این ، تایرهای مدل های مختلف اتومبیل را از سدان های برتر A3 و A4 گرفته تا SUV های ممتاز Q3 ، Q5 ، Q7 و SQ7 ، Q8 و SQ8 تأمین می کند.

SUV Ventus S1 Evo3 Hankook Tire یک SUV فوق العاده با عملکرد بالا است که دارای کشش پایدار و هندل چابکی و همچنین سکوت ، راحتی رانندگی و قدرت ترمز مرطوب است. به طور خاص ، دیواره جانبی (دیوار جانبی) با استفاده از یک ماده نایلونی مخصوص برای بهبود سختی و یک الگوی شبکه برای افزایش بازده خنک کننده و سختی بلوک مشخص می شود. این تغییر شکل تایر هنگام رانندگی را به حداقل می رساند و ثبات و راحتی رانندگی را بهبود می بخشد.

تایر زمستانی Ice icept Evo2 محصولی است که با به حداکثر رساندن پایداری فرمان و نمایش عملکرد بهینه برای رانندگی در زمستان با استفاده از یک مدل نامتقارن بلوکی و یک اتصال ویژه ، بهره وری رانندگی را در جاده های برفی بهبود می بخشد.

آئودی ‘RS Q8’ مجهز به موتور V8 4.0 TFSI با حداکثر قدرت 600 اسب بخار و حداکثر گشتاور 81.6 کیلوگرم در متر است. بر این اساس ، فقط در 3.8 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد و زمان شتاب آن تا 200 کیلومتر در ساعت 13.7 ثانیه است. هنگامی که “بسته پویا” اختیاری اضافه شود ، دارای رانندگی قدرتمند است و حداکثر سرعت آن 305 کیلومتر در ساعت است. همچنین عنوان سریعترین SUV تولید انبوه را با 7 دقیقه 42 ثانیه 253 دارد. در Nürburgring.

از طرف دیگر ، Hankook Tire در نسل سوم مدل های درجه یک SUV متوسط ​​BMW “New X3” و “X4” است ، از جمله SUV های فوق العاده پورشه “Cayen” ، “Macan” و “GLC” و “GLC Coupe” برتر مرسدس بنز این رهبر بازار SUV های ممتاز مبتنی بر تکنولوژی و کیفیت در کلاس جهانی مانند تأمین لاستیک برای اتومبیل های جدید است.

[ad_2]