کاندوم ساگامی دیجی کالا
جولای 6, 2022 By haminp 0

قیمت کاندوم ساگامی دیجی کالا

كاندوم ساگامي ديجي كالا چه قیمتی دارد ؟

اگر به دنبال یک کاندوم با کیفیت می گردید ما در سایت دیجی کالا یک کاندوم فوق العاده را به شما معرفی می کنیم.

کاندوم ساگامی یکی از محبوب ترین کاندوم های جهان است که گویی هیچ لایه ای روی آلت کشیده نشده است.

در ادامه به بررسی قیمت کاندوم ساگامی دیجی کالا خواهیم پرداخت.

در مورد کاندوم های ژاپنی گزینه های زیادی وجود دارد، اما بهترین مارک ها کدامند؟

برای اکثر زوج هایی که به دنبال تشکیل خانواده نیستند، کاندوم ساده ترین روش پیشگیری از بارداری  در ژاپن است. در واقع، بیشتر اوقات، شما فقط باید به میز خواب سوئیت هتل عشق خود نگاه کنید و دو یا سه نفر از آنها در آنجا منتظر شما خواهند بود.

اما مانند هر خرید مهم دیگری، هنگام جستجوی راهروها در جستجوی کاندوم مناسب، مطمئناً سؤالاتی خواهید داشت. برای سهولت یافتن برند مناسب برای خود و همسرتان، همه کاندوم‌های موجود در این فهرست توسط زوج‌های مختلط ژاپنی-غربی انتخاب شده‌اند و از نظر تناسب، احساس و ماندگاری توسط مردان و زنان مورد بررسی قرار گرفته‌اند. مناسب برای زنان به این معنی که چقدر راحت می‌توانستند مردشان را بپوشند.

از نظر اندازه، اساساً یکسان هستند

لطفاً در حال حاضر هرگونه پیش فرضی را که در مورد مردان آسیایی و سایز به میان می آید دور بریزید. در طول سال ها مطالعات زیادی در مورد اندازه آلت تناسلی انجام شده است که نشان می دهد اندازه مردان متوسط ​​در همه جای دنیا تقریباً یکسان است.

به طور کلی، یک کاندوم ژاپنی به طور متوسط ​​52-54 میلی متر در بند قرار دارد (متوسط ​​کاندوم غربی، 53-55 میلی متر). به عبارت دیگر، مگر اینکه شریک زندگی شما در یک جهت استثنایی باشد، هر مرد ژاپنی یا غیره می تواند از هر یک از کاندوم های موجود در این لیست استفاده کند.

کجا خرید کنیم و قیمت کاندوم ژاپنی

هر داروخانه یک بخش کاندوم دارد، اگرچه انتخاب آنها بسیار متفاوت است، همانطور که مکان در فروشگاه نیز متفاوت است. برخی آنها را در راهروی کمک های اولیه قرار می دهند، در حالی که برخی دیگر با “کالاهای مردانه”. همچنین می‌توانید کاندوم‌ها را در فروشگاه‌های مختلف مانند همسرتایم تهیه کنید.

بسته هایی با 1 تا 3 کاندوم در آنها حدود 300 تا 500 ین است، در حالی که جعبه های 5 تا 10 تایی حدود 500 ین تا 1300 ین قیمت دارند. قیمت کاندوم های سایز بزرگتر یا بسته های بزرگتر کاندوم استاندارد در فروشگاه ها از 1100 تا 1800 ین است.

 

از اینکه زمان ارزشمندتان را به مطالعه این مقاله از همسر تایم اختصاص دادید، بی نهایت سپاسگزاریم.