ژانویه 8, 2021 By haminp 0

“قوانین نامناسب” کازوشو یوکا ، احساسات نسبت به رسانه های حرفه ای آمریکا در مورد مسائل خال کوبی: اخبار J-CAST

[ad_1]

کازوشو یوکا (Ambition) قهرمان کلاس بوکس WBO World Super Fly class در مصاحبه با رسانه آمریکایی “صحنه بوکس” به “مشکل خال کوبی” اشاره کرد. Boxing Scene در 7 ژانویه 2021 مقاله ای از یوکا منتشر کرد که در آن یوکا احساسات صریح خود را در مورد “مشکل خال کوبی” بیان کرد.

در 31 دسامبر 2008 ، یوکا با دفاع دوم مقابل Tsunesei Tanaka (هاتاناکا) ، که مقام سوم جهان را بدست آورد و هشت TCO برنده شد ، دفاع کرد. مشکل این است که در این مسابقه خال کوبی روی بازوی چپ یوکا مشخص شد. اردوگاه یوکا خال کوبی را با پایه خاصی پنهان کرد ، اما با پیشرفت دایره ، خال کوبی آشکار شد.

  • یوکا به دلیل مشکلات خال کوبی تکان می خورد (عکس: Hiroro Yamaguchi / Afro)

    یوکا به دلیل مشکلات خال کوبی لرزید (عکس: Hiroro Yamaguchi / Afro)

  • یوکا به دلیل مشکلات خال کوبی لرزید (عکس: Hiroro Yamaguchi / Afro)

JBC تصمیم خواهد گرفت که آیا اوایل این هفته تخلیه شود …

قوانین کمیسیون بوکس ژاپن (JBC) بازیکنان دارای خالکوبی را از شرکت در بازی ها منع می کند. ماده 86 (دلایل رد صلاحیت) فصل 5 “مدیریت مسابقه” بخش 4 “بوکسورها برای شرکت در مسابقه” از قوانین مقرر کرده است که “بوکسورهایی که در هر یک از نقاط زیر قرار بگیرند نمی توانند در مسابقه شرکت کنند”. مورد دوم “مردی با سبکی که باعث می شود مخاطب مانند خال کوبی احساس راحتی نکند”.

طبق Boxing Scene ، یوکا می خواهد فارغ از خال کوبی و بوکس ، از قوانین حذف شود. علاوه بر این ، یوكا اشاره كرد كه بازیکنان خارجی كه وارد رینگ ژاپن می شوند و بازیکنان خارجی كه به سالن های ورزشی ژاپن تعلق دارند ، نباید مخفی شوند ، حتی اگر خالكوبی داشته باشند و وارد رینگ شوند ، “ناسازگار (ناسازگار)”. اینکه یک “قاعده” است جذاب است.

در نبرد دفاعی دوم یوکا ، توجه عموم مردم زیاد بود و پاسخ بسیار خوبی بود ، زیرا حریف نیروگاه بدون شکست تاناکا بود. عملکرد در جنگ برای تاناکا در سراسر جهان بسیار تحسین شد ، اما از طرف دیگر ، یوکا با “مشکل خال کوبی” متزلزل شد. طبق گزارشاتی مانند روزنامه های ورزشی ، JBC اوایل این هفته در مورد مجازات یوکا یا کمیته اخلاق رایزنی خواهد کرد.

[ad_2]