ژانویه 25, 2021 By haminp 0

“قطع حمام پا” قدرت کل برای جلوگیری از عفونت حمام پا N

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] شهر پوهانگ در روز 24 اعلام کرد که در مجموع 24 مورد تأیید شده در مورد حمامهای عمومی در منطقه وجود دارد از طریق جلسه توجیهی اضطراری که مستقیماً انجام نشده است.

در مجموع 16 مورد تأیید شده توسط 23 رخ داده است ، زمانی که بیماران تایید شده که از A-mooktang بازدید کرده اند با سه امامزاده و کاربران تماس گرفته اند. علاوه بر این ، در مجموع 5 مورد تأیید شده به دلیل تماس از طریق ملاقات مرحله ای بین آشنایان پس از بازدید شخص تایید شده از حمام B ، و 3 مورد در ارتباط با حمام C تأیید شده است.

برای جلوگیری از عفونت نهم از حمام عمومی ، این شهر دائماً بازدیدکنندگان را به حمام عمومی و ساکنان اطراف را به مراجعه به کلینیک غربالگری و معاینه سریع از روز 14 ام راهنمایی می کند.

در میان آنها ، اولین شخص تأیید شده در ارتباط با حمام B قصد دارد یک دادخواست را به دلیل از دست دادن اظهارات این واقعیت که این یک جلسه مرحله ای با 14 عضو است ، آغاز کند و به 14 نفر از افرادی که دستور اداری منع جلسات خصوصی را نقض می کنند ، جریمه کند. با بیش از 5 نفر.

تصور می شود شیوع موارد مربوط به حمام تأیید شده به دلیل عدم رعایت قوانین اساسی قرنطینه مانند برداشتن ماسک و غذا خوردن و غذا خوردن با هم به دلیل تماس بین آشنایان نزدیک گسترش یافته است.

“بسیار خطرناک است که فکر کنید بین آشنایان و اعضای خانواده ایمن است.” امیدوارم که از نزدیک مورد پیگیری قرار بگیرید. “

[ad_2]