ژانویه 25, 2021 By haminp 0

قبل از سال نو میلادی ، تبلیغ محصولات کشاورزی و تخصصی

[ad_1]

[상주타임뉴스=김이환 기자] وی به احترام سال نو ، یک تعطیلات ملی که مختص دوره Sanju است ، فعالیت های تبلیغاتی گسترده ای مانند ارتقا the تعالی محصولات کشاورزی و ویژه Sanju را برای شهروندان سئول و بوسان آغاز کرد. به منظور افزایش درآمد کشاورزان محلی ، یک بازار غیر حضوری راه اندازی خواهد شد و همچنین یک کمپین برای “استفاده از محصولات کشاورزی محلی برای محصولات جدید و هدایا” راه اندازی می شود.

در طول سال نو امسال ، به دلیل رهنمودهای فاصله اجتماعی به دلیل گسترش کرونا -19 ، رویدادهای مختلف لغو شد و سانگجو جایگزین بازار مستقیم کشاورزی شد که با بازدید از دولت های محلی مرتبط با شهرهای بزرگ مانند سئول و بوسان با یک بازار آنلاین برای بازارهای کشاورزی و تخصصی ، که در ظاهر وجود ندارد. او قصد دارد روی فروش بسته تمرکز کند.

بازار معاملات مستقیم برای اولین بار در هجدهم در Dongdaemun-gu ، سئول افتتاح شد و تا پنجم ماه بعد در شش دولت محلی خواهر خواهر ، از جمله Gangseo-gu ، Gangdong-gu ، Gangnam-gu ، یونگسان گو و یونجه گو ، بوسان. برای بازارهای مستقیم تجارت ، بازار مستقیم خرید و فروش مستقیم محصولات ویژه محلی کشاورزی در صفحه اصلی دفتر این بخش افتتاح شد ، یا با معرفی و فروش محصولات کشاورزی ویژه در Sanju ، مردم شهر می توانند سفارش دهند.

انجمن دامداری سانژجو قصد دارد اقلام مختلفی از جمله گوشت گاو کره ای ممتاز و غذاهای اصلی مانند خرمالو خشک ، برنج ، سیب و گلابی را با حدود 10 درصد زیر قیمت بازار به فروش برساند.

علاوه بر این ، تبلیغ محصولات محلی کشاورزی و تخصصی برای هدایای سال نو از طریق بازدید از شرکت های خارجی ، تلفن و SNS تبلیغات و کارزارهای تبلیغاتی برای تشویق مصرف محصولات کشاورزی برای احیای اقتصاد محلی با تبلیغ بنرها برای شهر بزرگ انجام خواهد شد. سفرها و بیلبوردهای بزرگ.

[ad_2]