جولای 21, 2021 By haminp 0

قانون اقامت جامو کشمیر فرزندان دخترانی که در خارج از کشور ازدواج کرده اند نیز ممکن است مجاز به اقامت باشند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو ارسال شده توسط: پروشانت کومار پنجشنبه ، 22 ژوئیه 2021 ، 1:48 بعد از ظهر IST به روز شده است

معاون سابق رئیس راجستان ساچین ، شریف احمد ، نیروان سینگ ، بسیاری از پیشکسوتان و کسانی که با دختران جامو و کشمیر ازدواج کرده اند ، آنها و فرزندانشان نیز حق اقامت خواهند داشت. ساچین خلبان با سارا عبدالله ، دختر فاروک عبدالله ، رئیس کنفرانس ملی ازدواج کرده است. روبیا سعید ، خواهر رئیس حزب دموکراتیک خلق مهبوبا مفتی ، با شریف احمد تاجر هند جنوبی ازدواج کرده است. نیروان سینگ ، نوه کاپیتان عماریندر سینگ ، رئیس وزیر پنجاب ، با میریگانکا سینگ ، نوه رهبر ارشد کنگره ، کاران سینگ ازدواج کرد. به همین ترتیب ، صوفیا آزاد ، دختر گومام نبی آزاد ، نیز با یک خانه شرکتی در هند جنوبی ازدواج کرده است.

پس از اینکه شوهر زنی از جامو و کشمیر حق سکونت در هنگام ازدواج در خارج از کشور را داشت ، دولت در حال آماده سازی است تا فرزندان آنها را نیز برای سکونت مناسب سازد. به گفته منابع ارشد ، فقط پس از بحث و گفتگو با ستوان فرماندار مانوج سینها و دبیر ارشد دکتر آرون كومار مهتا ، وزارت كشور اتحادیه پیام سبز را برای اطلاع از تغییر محل سكونت داد.

[ad_2]