ژانویه 28, 2021 By haminp 0

فوریه Danjongdang در Cheongju ، یک مرکز توان بخشی در خانه ما

[ad_1]

[충북타임뉴스=이현석] اداره امور ایثارگران چونگچئونگ جنوبی (مدیر اودونگیو) اعلام کرد که Danjiongdang ، واقع در Nangson-mion ، Cheongju-si ، Chongchongbuk-do ، را به عنوان “مرکز توانبخشی ماه فوریه” در مناطق داژئون ، Sejong و Chungong انتخاب کرده است.

Danjae Youngdang در سال 1978 برای بزرگداشت روح عشق به کشور Danjae Shin Chae-ho ، روزنامه نگار ، مورخ و فعال استقلال در دوران استعمار ژاپن ساخته شد. به عنوان یک بنای فرسوده باز است.

Danjae Shin Chae-ho در Eonam-dong ، Jung-gu ، Daejeon در سال 1880 متولد شد و دوران کودکی خود را در Nangseong-myeon ، Sangdang-gu ، Cheongju ، زادگاه پدرش گذراند.

این معلم به انجمن شینمینگ پیوست و در جنبش جبران اوراق قرضه دولتی مشارکت فعال داشت و در نوشتن نیز فعالیت داشت ، مانند كتاب اصلی شوانمون هوانسون و داهان میل شینبو.

وی همچنین با نوشتن مقالاتی در مورد تاریخچه Joseon Sanggo و Chosun History Research برای افزایش آگاهی ملی تلاش کرد و در آوریل 1919 در تشکیل دولت موقت شانگهای شرکت کرد. بعداً ، هنگام سفر به تایوان برای جمع آوری کمکهای مالی برای جنبش استقلال ، وی توسط امپریالیسم ژاپن دستگیر شد و در زندان در سال 1936 در زندان لوشون درگذشت.

به احترام شایستگی های معلم ، دولت در سال 1962 به رئیس جمهور مدال بنیانگذار اعطا کرد.

[ad_2]