فوریه 3, 2021 By haminp 0

فرماندار یانگ سونگ جو 70 میلیارد دلار کمک به بلایای طبیعی به 69 هزار و 500 شرکت پرداخت کرد

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] پانزده شهر و شهرستان در استان چونام تصمیم گرفته اند با کمک صندوق 70 میلیارد برنده بیش از 69 هزار و 500 رستوران و کافه در استان مبتلا به تاج 19 کمک های اضطراری ارائه دهند.

در بیست و هشتم ماه گذشته ، 23 نوع مرکز تجاری محدود ، از جمله رستوران ها ، کافه ها ، نانوایی ها ، اتاق های اقامتی ، سالن های زیبایی ، مراکز تمرین آواز و مراکز آموزش آکادمی ، به 7 کسب و کار اوقات فراغت که با پشتیبانی موافقت کردند ، افزود.

فرماندار یانگ سونگ جو یک نشست خبری در دفتر استان سوم برگزار کرد و گفت: “برای صاحبان مشاغل آزاد و مشاغل کوچک که به دلیل طولانی شدن فاصله اجتماعی مشکلات زیادی را تجربه می کنند ، آنها توافق کرده اند که حمایت بیشتری برای کمک به بلایا ارائه دهند. از طریق ملاقات با شهردار و رهبران منطقه 2

اهداف این یارانه فاجعه 69،578 شرکت (شخص) در 30 صنعت به عنوان تسهیلات ثبت شده در استان است که در 29 دسامبر سال گذشته حکم اداری منع عملیات جمعی و محدود کننده را دریافت کرده اند.

شرکت هایی که قبل از دستور اداری تعطیل یا بسته شده اند یا آنهایی که دستور اداری را نقض می کنند ، از هدف خارج شدند.

بودجه کل 70 میلیارد و 33 میلیون درآمد کسب شده است که نیمی از استانها و شهرستانها این هزینه را بر عهده دارند.

7 نوع امکان ممنوع در سال 1882 مانند میخانه های سرگرمی ، میخانه های Danran ، Collatec ، Hunting Pocha و میخانه های Gamseong وجود دارد که قبلا تصمیم به پشتیبانی از آنها گرفته شده بود.

یارانه این تجارت از 1 میلیون بوی بد به 2 میلیون مشاغل سودآور دو برابر شده است.

65000 081 شرکت با 22 نوع تسهیلات محدود با 1 میلیون KRW برای هر مشاغل و 65 میلیارد KRW ارائه می شود.

رستوران ها و کافه ها ، نانوایی ها ، محل اقامت ، حمام ، سالن های زیبایی ، سالن های آواز ، اتاق های رایانه ، اتاق های تفریحی و سالن های چند اتاقه ، سالن های نمایش ، سالن های تشییع جنازه ، کلاس های علمی ، اتاق مطالعه ، سالن های مطالعه ، تالارهای عروسی و تالارهای ورزشی.

علاوه بر این ، شهرستانها و شهرستانهای استانها و شهرستانها به ازای هر نفر یک هزار و 388 میلیارد بوی بد ، 500 هزار درآمد برای هر نفر ، به 2 هزار و 695 راننده تاکسی شرکتی که در بن بست برای تسکین فاجعه قرار داشته اند ، تأمین می کنند.

با مراجعه به بخش شهرستان / شهرستان مربوطه ، که یا از طریق ایمیل یا نمابر پاسخ می دهد ، می توان از 4 تا 9 درخواست را انجام داد.

برنامه های امدادرسانی به حوادث باید طی 8-10 روز آینده پس از بررسی ، قبل از تعطیلات سال نو قمری به پایان برسد.

فرماندار سونگجو یانگ گفت: “اهداف این یارانه فاجعه کسانی هستند که به امنیت همسایگان خود آسیب رسانده اند ، نه به منافع خود ، و دستور منع محدودیت های جمعی یا تجاری را رعایت کرده اند.” طبق این تصمیم ، مجازات حمایت فوری لازم بود ، شهر و شهرستان به جمع آوری اراده خود کمک کردند. “

از سوی دیگر ، این استان در تاریخ 29 دسامبر سال گذشته دستورالعمل ممنوعیت 7 نوع سرگرمی و محدود کردن تجارت به 22 نوع متناسب با گسترش مرحله دوم فاصله اجتماعی را صادر کرد.

این دستور اجرا به دلیل ادامه وقوع موارد تأیید شده تاج 19 تمدید شده و تا چهاردهم معتبر است.

[ad_2]