فوریه 4, 2021 By haminp 0

فرماندار یانگ سونگ جو از بندر Dangjin حمایت می کند “جهش به جلو به عنوان مرکزی برای دریای Pan-Hwang”!

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] فرماندار چونام ، یانگ سونگ جو شدیداً از تصمیم دادگاه عالی در روز چهارم برای رد درخواست لغو تصمیم وزیر ادار Public عمومی و امنیت مربوط به محل های دفن زباله برای بندرهای دانجین و پیونگ تائک تأسف خورد.

این استان تصمیم گرفته است تلاش های مختلفی انجام دهد تا ضمن بهبود سیستم تعیین صلاحیت محل دفن زباله ، بندر Dangjin با روحیه نامناسب به بندر پایه بپرد.

بلافاصله پس از صدور حکم دادگاه عالی ، دو فرماندار کنفرانس مطبوعاتی با رئیس شورای استان چونام ، کیم میونگ سئون ، شهردار کیم هونگ ژانگ در دانگجین ، کیم جونگ سیک ، رئیس کمیته مردمی بئومدو و رئیس پارک جوان برگزار کردند. مرکز مطبوعاتی وی گفت: “هیچ ساختار واحدی وجود ندارد.” اگرچه این دریا دریایی است که توسط دادگاه قانون اساسی به عنوان صلاحیت Chunnam تصویب شده است ، اما ما نمی توانیم از این حکم دادگاه عالی ابراز تأسف عمیق کنیم.

فرماندار یانگ نیز ابراز تاسف کرد و گفت: “متقاعد کردن کسی دشوار است که محل دفن زباله ساخته شده در آب های خلیج آسان ، دریای چونام ، تحت صلاحیت گیونگی دو باشد.”

از سال 2009 پنج بار زمین Dangjin City به طور قانونی زمینی را برای احیای زمین در بندر Dangjin بندر Seobu-du ثبت کرد ، شهر Pyeongtaek درخواست جابجایی محل دفن زباله را به وزیر ادار عمومی و امنیت در سال 2010 و وزیر ادار عمومی و امنیت تصمیم گرفت که پنج سال بعد ، در سال 2015 به حوزه قضایی پیونگ تائک بازگردد.

بر این اساس ، شهروندان Chungcheongnam-do برای اصلاح تصمیم اشتباه وزیر ادار Public عمومی و امنیت برای سال 2020 مراسم شمع برپا داشتند و یک اعتراض یک نفره را به مدت 581 روز در دادگاه عالی و یک اعتراض یک نفره را در دادگاه قانون اساسی به مدت 1415 روز.

این استان سازمان ویژه ای را برای بازگرداندن صلاحیت حوزه دفن زباله تقویت کرده و یک TF اختصاص داده شده برای پاسخ به دعاوی دادگاه عالی در سال 2020 ایجاد کرده است.

در ماه مه سال 2019 ، کنفرانسی برای اجازه دادن به جمع آوری زباله های زباله بندر در Dangjin برگزار شد.

فرماندار یانگ در پاسخ به رای دیوان عالی کشور گفت: “به سختی ایجاد ثبات قانونی که تقریباً شش سال پس از تصمیم ناعادلانه وزیر اداره عمومی و امنیت در سال 2015 ایجاد شده بود. به رسمیت شناختن آن.”

وی گفت: “پس از تجدید نظر در قانون خودمختاری محلی در سال 2009 ، بسیار متأسف هستیم که اگر شما برای صلاحیت قضایی در محل دفن زباله قبل از شهر پیونگ تائک اقدام کنید ، چه اتفاقی می افتد ، اما فکر می کنم انجام این کار از اهمیت بیشتری برخوردار است . “

در همان زمان ، فرماندار یانگ تأكید كرد: “روش فعلی تعیین صلاحیت در مورد محل دفن زباله دارای مشكلات زیادی از جمله ایجاد درگیری و تقابل بین مقامات محلی است” و تأكید كرد: “استان چونام پیشگام تلاش ها برای توسعه خودمختاری محلی خواهد بود. “با بهبود این. ”

در همان زمان ، هر دو فرماندار اعلام کردند که برای توسعه بندر Dangjin تلاش بیشتری خواهند کرد.

برای اینکه بندر Dangjin به عنوان بندری در مرکز منطقه Panhwanghae پرش کند ، دو فرماندار اضافه کردند: “نقش و اهمیت شهرهای Do ، Dangjin و Asan بدون تغییر باقی مانده است.

هر دو فرماندار گفتند: “ما خواستار علاقه و حمایت از شهروندان خواهیم شد:” ما نتیجه پرونده مربوط به حوزه قضایی محل دفن زباله در بندر Dangjin را نه یک پایان ، بلکه یک نقطه شروع برای یک جهش جدید خواهیم دانست. “

در همین حال ، بحث در مورد صلاحیت رسیدگی به محل دفن زباله در بندر دانجین با تجدید نظر در قانون خودمختاری محلی در سال 2009 آغاز شد.

بر اساس لایحه اصلاح شده ، وزیر ادار عمومی و امنیت تصمیم می گیرد که کدام دولت های محلی به محل دفن زباله های عمومی آب جدید تعلق دارند.

مطابق قانون تجدید نظر شده ، شهر پیونگ تائک از وزارت ادار Public عمومی و امنیت درخواست كرد كه محل دفن زباله جدید در بندر دانگژین را به پیونگ تاك در سال 2010 برگرداند.

در تاریخ 4 مه 2015 ، وزیر اداره عمومی و امنیت پس از بحث و تصمیم گیری ، زمین های بازسازی شده در خارج از خاکریز شهر پیونگ تائک را پس داد.

تصمیم گرفته شد 7/280.2760.7 ㎡ (حدود 29٪) از محل دفن زباله در خاکریز به شهر Dangjin برگردد.

در مورد تصمیم وزیر ادار عمومی و امنیت ، وی با استناد به “ثبات قانونی و” کارآیی عملیاتی ، در ماه مه همان سال و قانون اساسی برای اختلافات در مورد قدرت در دادگاه برای شکایت در دیوان عالی کشور شکایت کرد.

در ژوئیه سال گذشته ، قانون اساسی تصمیم “رد” را به دادگاه عالی تحویل داد كه پرونده بدون ارزیابی محتوای پرونده در اختلاف در مورد صلاحیت رسیدگی به محل دفن زباله در بندر دانگژین ، منتفی شده است.

[ad_2]