ژانویه 27, 2021 By haminp 0

فرماندار لی چول وو ، اولین اهدا کننده ای که خوشبختی را با همسایگان خود در گیونگ بوکگونگ تقسیم کرد

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]فرماندار گیونگ سانگ دو لی چل-وو در بیست و هفتمین دوره “اقدامات جامع برای نجات جان مردم از نوع کیونگ بوک” برای نجات جان افرادی که در طولانی مدت به دلیل تاج 19 گیر افتاده بودند ، اعلام کرد. او به Gyeongbuk Chest تحویل داده شد برای مراقبت های اجتماعی به عنوان کمک مالی به “اشتراک شادی”.

کارآفرینان محلی ، جونگ هان پارک ، مدیر عامل شرکت PNTD ، آموزشی ویبولیتین (شرکت وابسته WellKips ، Inc) و Moo-Young Kim ، مدیر عامل شرکت M-Tech ، همچنین با پیوستن به یک کمپین فرهنگ اهدایی که توسط فرماندار لی چول y آغاز شده بود ، هر یک 50 میلیون دلار به Gyeongsangbuk-Do Chest Community Chest کمک کردند.

“به اشتراک گذاشتن خوشبختی با عشق برای همسایگان” یک کار اهدایی داوطلبانه است که توسط استان گیونگ بوکگونگ برای گسترش فرهنگ دادن به عنوان بخشی از اقدام برای نجات جان شهروندان نوع Gyeongbük تبلیغ می شود. باز می شود

این کمکها در حساب صندوق حمایت از اجتماعی رفاه اجتماعی گیونگ بوک در کره جنوبی ‘شهر عشق ، جنبش اشتراک عشق گیونگ بوک’ جمع آوری می شود و برای حمایت از طبقه بحران کم درآمد استفاده می شود. گیونگ بوک دو قصد دارد ابتکار عمل را با کمک های داوطلبانه مقامات دولت استانی انجام داده و به تدریج در جامعه ، مانند شهرداری ها ، سازمان های خصوصی و شرکت های محلی گسترش دهد.

شرکت PNTD ، آموزشی ویبولیتین ، یک شرکت مشهور منطقه ای ماسک با سهم بازار شماره 1 در ماسک های محلی ، شرکتی است که ماسک ها را در مجتمع کشاورزی و صنعتی Gaeun در Mungyeong تولید می کند و یکی از شرکت های تابعه Wellkips ، یک ماسک نمایندگی خانگی است. شرکت. هنگامی که قیام ملی پوشیده در سال گذشته به دلیل کرونا 19 اتفاق افتاد ، این شرکت به عنوان یک شرکت خوب شناخته شد ، با اعلام یخ زدگی قیمت و عرضه و تقاضای عمومی 100٪ به طور موقت به دولت ، اگرچه این یک فرصت عالی برای ایجاد یک بزرگ بود سود.

از آوریل سال گذشته ، این کشور 11 میلیارد هزینه برای توسعه کارخانه مونگ یونگ سرمایه گذاری کرده است و پس از اتمام ، 20 شغل جدید ایجاد می شود. علاوه بر این ، 15000 ماسک به شهر مونگیونگ اهدا و به مهد کودک ها و مراکز اجتماعی سالمندان تحویل داده شد.

مدیر عامل شرکت پارک یونگ خان گفت: “من امیدوارم که این امر به شهروندان مبتلا به کرونا 19 کمک کند.” “همه ما به دلیل وضعیت بلایای ملی دوران سختی را پشت سر می گذاریم ، اما اگر فداکاری هر شهروند جمع شود ، مطمئنا گیونگ بوک منجر خواهد شد . من معتقدم که این بحران را پشت سر خواهد گذاشت. “

شرکت M-Tech ، آموزشی ویبولیتین ، یک شرکت پوشش تلفن های همراه مستقر در لاستیک ، یک شریک ثانویه است که پس از درمان سطح UV موارد داخلی و خارجی تلفن های همراه ، سامسونگ الکترونیک را تأمین می کند.

مو-یونگ کیم ، مدیرعامل شرکت M-Tech ، آموزشی ویبولیتین ، به عنوان یکی از فعالان معروف اهدا در منطقه شناخته می شود. او فعالیت های خود را از سال 2013 آغاز کرد و به یک جامعه افتخاری تبدیل شد “Gimcheon No. 1 “در سال 2019 ، و همسرش ، مون جیم سوک ، همچنین صدمین جامعه افتخاری صندوق مراقبت های اجتماعی Gyeongbuk است.

مدیر عامل شرکت Kim Mu-jlad گفت: “به عنوان یک تجارت محلی ، طبیعی است که در صورت دشوار بودن منطقه برای مردم محلی کاری انجام دهیم. امیدوارم کمک های مالی شرکت ما از شما استقبال کرده و فرهنگ اهدا کنندگان را در جامعه گسترش دهد.”

لی چول وو ، فرماندار استان ، گفت: “بلافاصله پس از اولین قدم کمپین Beomdo People عاشق خوشبختی به همسایگان هستند ، من بسیار سپاسگزارم و خوشحالم که این شرکت ابتکار عمل را برای مشارکت در کمک های مالی به عهده گرفت.” آنها شرکت هایی هستند که نقش اصلی در کمک به مردم از طرف ساکنان جامعه محلی به خاطر تمایل آنها برای دادن مبالغ هنگفت به جامعه در دوران سخت ، از شما تشکر می کنیم “

علاوه بر این ، کیونگ بوک ستادی ویژه برای احیای معیشت مردم با استاندار استان ایجاد کرده و “اقدامات جامع برای احیای زندگی مردم در کیونگ بوک” را اعلام کرده است و مطمئناً با روحیه ساجونگ-سنگسنگ از بحران تاج با شهروندان این شهرستان عبور خواهد کرد . “او گفت.

[ad_2]