فوریه 4, 2021 By haminp 0

فرماندار سونگ جو یانگ و شهردار چون هی لی برای “توسعه ملی متعادل چونگچئونگ” دور هم جمع می شوند!

[ad_1]

یانگ سونگ جو ، فرماندار استان چونگنام و لی چون هه ، شهردار سجونگ درباره برنامه های توسعه ملی متعادل ، از جمله منطقه چونگچئونگ ، در دفتر چهارم استان بحث و تبادل نظر می کنند.

[충남타임뉴스=홍대인 기자] فرماندار چونام ، یانگ سونگ جو ، دوازدهمین شهروند افتخاری شهر سجونگ ، با لی سون هی شهردار سجونگ در دفتر استان چهارم مصاحبه کرد و در مورد برنامه های توسعه متوازن ملی ، از جمله منطقه چونچونگ گفتگو کرد.

این مصاحبه در پاسخ به دو فرماندار انجام شده است ، آنها در 5 فوریه سال گذشته از تالار شهر Sejong بازدید کردند و سخنرانی ویژه ای را برای مقامات دولتی انجام دادند.

5 فوریه سال گذشته دهمین سالگرد اعتصاب غذا بین دو فرماندار برای پایان دادن به قانون مرمت شهر سجونگ بود.

هر دو فرماندار از 15 ژانویه تا 5 فوریه 2010 به مدت 22 روز جنگیدند.

پیش از این ، در نوامبر 2005 ، دادگاه قانون اساسی قبل از صدور رأی در مورد ادعای خلاف قانون اساسی قانون شهر اداری قانون اساسی بر صدور حکم قانون اساسی اصرار کرد و به مدت 9 روز اعتصاب غذا کرد.

در آن روز فرماندار یانگ در مصاحبه ای گفت: “چونام و سجونگ یک ریشه هستند. بسیاری از ساکنان شهرها برای دفاع از برنامه اصلی Sejong در تجمعات و اعتراضات شرکت می کردند ، اما دیدن رشد هر روز Sejong برای من چیز جدیدی است. “من امیدوارم که Sejong ، نماد توسعه متعادل ملی ، به عنوان بهترین در کره رشد و توسعه یابد. “

در پاسخ ، شهردار گفت: “من سپاسگزارم که شما همیشه در کار برای شهر Sejong با هم بوده اید” ، و گفت ، “چهار شهر و استان Chungcheong همیشه با هم بوده اند ، نه جداگانه ، و وجود خواهد داشت بسیاری از چیزهای بزرگ با هم در آینده ” “پاسخ.

فرماندار یانگ و شهردار لی برای جذب نهادهای عمومی به شهر نوآور Chunnam ، تکمیل سرمایه اداری ، ترویج تغییر حاکمیت ملی و عدم تمرکز ، ترویج یک دوره جدید جدید متعادل ، توسعه رفاه مشترک در چونگ کینگ ، نیروهای خود را بهم پیوستند. اقتصاد او همچنین قدرت را برای حرکت به جلو جمع کرد.

[ad_2]