فوریه 2, 2021 By haminp 0

فرماندار سونگجو یانگ ، قرنطینه ویژه و اقتصاد پایدار

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] در تعطیلات سال نو میلادی در استان چونام ، “اقدامات جامع سال جدید قمری” با توجه به قرنطینه ویژه تاج 19 ، نشاط اقتصادی محلی و امنیت شهروندان با بالاترین اولویت ارتقا می یابد.

این اقدام متقابل جامع بر اساس اصل اساسی “برداشتن گامی دیگر به جلو برای محافظت از زندگی ساکنان و گذراندن یک تعطیلات سال نو قمری” استوار است.

روز دوم ، فرماندار چونام ، یانگ سونگ جو “اقدامات جامع برای سال جدید قمری 2021” را که متشکل از 18 وظیفه اصلی در پنج زمینه است ، اعلام کرد.

این اقدام جامع عبارت است از: △ پیشگیری از ”بیماری های عفونی” برای جلوگیری از ظهور مجدد کرونا 19 △ ایجاد یک فضای مشترک برای تعطیلات گرم با همسایگان △ بهبود نشاط “اقتصاد محلی” برای یک شروع قوی preparations تقویت ایمنی “آماده سازی مانند بلایا و فجایع △ دلپذیر و راحت از ایجاد یک “محیط” تشکیل شده است.

ابتدا ، برای ایجاد سیستم قرنطینه ای برای بیماری های عفونی ، 17 سرویس قرنطینه اورژانس و فوریت های پزشکی در استان وجود دارد.

علاوه بر این ، یک سیستم تماس اضطراری 24 ساعته بین بیمارستانها و استانها ، شهرها و شهرستانها و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ایجاد می کند و یک تیم پاسخ سریع برای هر منطقه را مدیریت می کند تا مسئولیت مدیریت پست ها مانند تحقیقات اپیدمیولوژیک در مورد وقوع

این استان یک دوره قرنطینه ویژه را تا چهاردهم تعیین کرده و قوانین قرنطینه را برای امکانات چند منظوره ، پایانه ها و بازارهای سنتی متمرکز و بررسی می کند.

برای ایجاد فضای اشتراک ، هفته مشترک داوطلبانه داوطلبانه “دولت محلی-سازمان داوطلبان-خصوصی” از دهم تا پانزدهم برگزار می شود.

پیش از این ، کارمندان دولت استانی کمتر از 1000 درآمد ماهیانه جمع می کردند. استان در نظر دارد از این مبلغ برای جمع آوری سرمایه برای هدف قرار دادن حمایت از مراکز خرید محروم و کوچک استفاده کند.

علاوه بر این ، این برنامه در نظر دارد که نیازهای روزمره 116 مرکز اجتماعی را تأمین کند و از خدمات مراقبت های اجتماعی مانند کودکان دارای سوnتغذیه در فصل تعطیلات پذیرایی رایگان برخوردار باشد.

برای بهبود شادابی اقتصاد محلی ، از روز خرید سنتی به عنوان نمونه ای برای کارمندان دولت استفاده می شود و محدودیت خرید تخفیف با ارز محلی با 10٪ تخفیف به 1 میلیون برنده افزایش می یابد.

اقدامات مقابله ای گسترده با ضد تورم وضعیت عرضه و تقاضا و روند قیمت 25 قلم کالا را بررسی می کند و همچنین علائم غلط مبدا را از بین می برد.

به طور خاص ، در طول مدت دستورالعمل منع ضدعفونی جمعی ، 1.7 میلیارد کمک در برابر بلایای طبیعی به 1750 مرکز تفریحی ارائه کردیم که از دستورالعمل های قرنطینه پیروی می کردند.

یک صندوق تثبیت درآمد 1.4 میلیاردی به دست آمده به 2،688 کارمند حق الزحمه شرکتی اضافه می شود که درآمدشان به دلیل کرونا 19 کاهش یافته است.

علاوه بر این ، پشتیبانی مالی 5 میلیاردی که در صندوق ویژه تثبیت SME ها و حمایت از پاکسازی مشاغل کوچک به دست آمده ، گسترش خواهد یافت.

به منظور “تقویت آمادگی در برابر بلایا و آمادگی در برابر بلایا” ، ما 24 ساعت شبانه روز یک وضعیت اضطراری را حفظ می کنیم و از امکانات ایمنی برخوردار هستیم.

برای به حداقل رساندن حوادث ایمنی ، ما قبل از تعطیلات تعمیر و نگهداری جاده ها و نصب علائم موقت را در تقاطع های اصلی و مناطق ازدحام کامل خواهیم کرد.

به طور خاص ، یک بازرسی فشرده از 1،682 مرکز مدیریت ایمنی با خطر بالا انجام خواهد شد و یک سیستم برای همکاری ارگانیک با سازمان های مرتبط برای آماده سازی برای موارد اضطراری مانند قطعی گاز و اختلالات تأمین در فصل تعطیلات ایجاد می شود.

علاوه بر این ، برای جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی مانند تب خوکی آفریقایی (ASF) ، بیماری پا و دهان و آنفلوانزای فوق حاد پرندگان (AI) ، دولت قصد دارد فعالیت های رهگیری و قرنطینه را با همکاری سازمان های مرتبط افزایش دهد ، شهرها ، شهرستانها و بخش خصوصی.

برای “ایجاد یک فضای خوشایند و راحت” در شهرها و شهرستانهای استان ، یک پاسخ جامع زیست محیطی در حال رسیدگی است که به شکایات ساکنان مانند گزارش و دریافت شکایات مدنی رسیدگی می کند.

قبل ، در طول و بعد از فصل تعطیلات ، ما این دوره را به سه مرحله تقسیم می کنیم تا روزهای جمع آوری را برای هر منطقه تنظیم کنیم ، و اقدامات مهمی را برای جمع آوری زباله های خانگی ، و همچنین تمیز کردن و ضد عفونی قرنطینه توالت های عمومی را گسترش دهیم. در ایستگاه ها و پایانه ها ، بازارهای سنتی و مقاصد گردشگری که توسط بسیاری از غیرنظامیان استفاده می شود. بر بازرسی تمرکز کنید.

به منظور حمایت از حمل و نقل روان عودت کنندگان ، تعداد وسایل نقلیه ذخیره و سیستم حمل و نقل ایستگاه ها و ترمینال ها به طور موقت افزایش می یابد.

فرماندار یانگ سونگ جو گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در هنگام کار با سیستم اضطراری 24 ساعته ، یک تعطیلات سالم و ایمن برای همه ساکنان داشته باشیم تا بتوانید یک فصل تعطیلات گرم و امن را سپری کنید.”

[ad_2]