فوریه 1, 2021 By haminp 0

فرماندار استان لی چول وو برای دوست داشتن همسایگان شهر و شهرستان خود یک کمپین کمک مالی راه اندازی می کند

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در اول فوریه ، فرماندار استان لی چول وو یک کنفرانس ویدئویی رایانه ای با شهرداران و شهرستان ها برگزار کرد تا دیدگاه های عمیقی با شهرداران و شهرستان ها در مورد مسائل مربوط به دولت استانی مانند پیشگیری از COVID-19 ، معیشت و اقتصاد داشته باشد. مردم دهات و اقدامات آینده را انجام دهند. من از نزدیک مراقبت کردم

کنفرانس ویدئویی در آن روز تصمیم گرفته شد اقدامات ویژه ای را برای ساکنان شهر با شهردار و شهرستان در برابر یک چالش دشوار برای جلوگیری از گسترش منطقه کرونا 19 فراهم کند ، در حالی که جان مردم را حفظ می کند در حالی که گسترش ملی کرونا 19. ادامه می یابد. این کار با هدایت مستقیم استاندار انجام شد.

ابتدا ، برای برنامه واکسیناسیون کرونا 19 ، از ماه فوریه ، وضعیت آماده سازی کلی ، مانند زمان واکسیناسیون ، سایت واکسیناسیون ، هدف واکسیناسیون و واکنش اضطراری ، و به ویژه برای شناسایی کامل هدف بررسی می شود ، بنابراین هیچ یک از واکسیناسیون ها اهداف از دست رفته است وی از شهرداران و رهبران شهرستان خواستار توجه بیشتر برای به حداقل رساندن ناراحتی و سردرگمی ساکنان باشند ، مانند برگزاری مراکز تماس واکسیناسیون برای هر شهر و شهرستان.

سپس ، در تاریخ 26 ژانویه ، اقدامات ویژه ای برای احیای معیشت مردم Gyeongsangbuk-do ، اعلام شد که اقتصاد محلی راکد را احیا می کند ، و کمپین احیای معیشت مردم ، اقدامات حمایت از صاحبان مشاغل کوچک ، مشاغل آزاد ، توضیح داده شد ، مشاغل کوچک و متوسط ​​و پرخطر ، اقدامات احیای کشاورزی و شیلات ، گردشگری فرهنگی و نوآوری های صنعتی. شنیدن شهرها و شهرستانها نیز تشویق می شدند تا آنها را با احساس سرعت ارتقا دهند.

به ویژه ، به عنوان یکی از اقدامات جامع برای نجات جان شهروندان استان گیونگسانگ شمالی ، کارمندان دولت شهر و شهرستان ، سازمان های جامعه مدنی و سازمان های اجتماعی تشویق می شوند که فرهنگ اهدا کننده را گسترش دهند تا فرهنگ اهدا کننده را در جامعه محلی از طریق ابتکار کارمندان دولت. علاقه و همکاری ویژه رئیس شهردار و منطقه درخواست شد تا شرکت ها و شهروندان بتوانند فعالانه شرکت کنند.

لی جئول وو ، فرماندار استان ، که ریاست جلسه را بر عهده داشت ، گفت: “فقط در سال گذشته ، گیونگ سانگبو پیشرفت های بزرگی انجام داد ، از جمله جذب فرودگاه جدید Daegu-Gyeongbuk و تأمین بودجه ایالتی 9/7 تریلیون میلیاردی که از طریق اتحاد دوباره با شهرها به دست می آید و شهرستانها در میان همه گیر تاج. با وجود این دستاوردهای بزرگ ، اقتصاد پر سر و صدا منطقه ای به ندرت نشانه هایی از پیری را نشان می دهد. “

“وقتی یک بحران بزرگ وجود دارد ، من نمی توانم فقط غمگین باشم. بر اساس روحیه ایثار و محبت در گیونگ بوک ، که رهبری جنبش پاداش بدهی عمومی و جنبش افزایش طلا را بر عهده داشت ، این استان یک کمپین برای عشق ورزیدن به همسایگان خود درگیر می کند که شامل همه شهروندان است. من امیدوارم که شما تلاش خود را برای احیای کاشی و معیشت شهروندان با تمرکز بر شهردار و رهبر منطقه متحد کنید. “

در همین حال ، فرماندار استان لی چول وو به عنوان یک تماس نزدیک با تاج طبقه بندی شد ، در استان در تاریخ 26 ام تأیید شد و در نتیجه آزمایش آزمایش منفی دریافت کرد ، اما در حال حاضر برای جلوگیری از عفونت تاج 19 از خانه کار می کند ، و من از طریق هیچ روش مواجهه ای مانند پرداخت الکترونیکی و کنفرانس ویدیویی مدیر استان ، از او مراقبت می کنم.

[ad_2]