ژانویه 29, 2021 By haminp 0

فرصت توسعه جاذبه های گردشگری در جزیره Gyeongchong در رودخانه ناکدونگ با انتخاب به عنوان یک پروژه کوچک و متوسط ​​برای یک جاذبه گردشگری رقابتی

[ad_1]

[상주타임뉴스=김명일] اعلام شده است که جزیره گیونگچونگ واقع در رودخانه ناکدونگ در شهر سانجو برای شعبه Daegu Gyeongbuk سازمان گردشگری کره “کشف و ارتقا مقصد بالقوه گردشگری در سال 2021” انتخاب شده است.

پروژه سازمان گردشگری کره برای کشف و ترویج یک مقصد کوچک و کوچک بالقوه گردشگری با هدف تبدیل جاذبه های گردشگری به جاذبه های جدید گردشگری از طریق بازاریابی سیستماتیک روابط عمومی مانند تشخیص های فعلی ، توسعه و تجاری سازی دوره های سفر ، تولید محتوای تبلیغاتی و فعالیت های تبلیغاتی با افتتاح جاذبه های گردشگری با پتانسیل رشد بالا. این یک تجارت است.

اشاره افتخاری به دوازدهمین مسابقه عکس عشق Sangju (Geunsik Nam_ پل گذشته و حال)

جزیره Gyeongchong که به عنوان پروژه انتخاب شده است ، یک پارک زیست محیطی با 200000 مترمربع جزیره هاجونگ است که در قسمت بالایی Sanjubo در رودخانه ناکدونگ واقع شده است و با شکوفه های کلزا در بهار و انواع گل های فصلی آغاز می شود. جزیره گیونگچونگ ، یکی از جاذبه های گردشگری رودخانه ناکدونگ ، به دلیل غروب های زیبای آفتاب مشهور است و می توانید از فعالیت های مختلف در فضای باز مانند پیاده روی و دوچرخه سواری در امتداد مسیر رودبارام در جزیره گیونگچونگ که یک پل شناور است لذت ببرید.

[ad_2]